Oyunklik

Bu kuaför oyununda kıza istediğiniz saçı yapabilirsiniz. Oyun mouse ile oynanır. Oyunklik iyi eğlenceler diler...
Oyunu Oyna
 • Buluşma Makyajı Buluşma Makyajı Buluşma Makyajı oyununda güzel kız arkadaşlarıyla buluşacak ve nasıl makyaj yapacağını bilmiyor. Hadi ona yardım et. İyi eğlenceler...
 • Tatlı Kızı Giydir 2 Tatlı Kızı Giydir 2 Tatlı Kızı Giydir 2 adlı oyunumuza hoşgeldiniz. Oyunumuza ''Play'' butonuna tıklayıp giriş yaptıktan sonra, ''MOUSE'' yardımı ile oyun alanının üst tarafında bulunan makyaj kategorileriyle Tatlı Kızımızın makyajını yapmaya başlıyoruz. Kızımız güzelleşmek adına sizlerden yardım istiyor ve siz değerli ziyaretçilerimiz de, elbette O' nun bu isteğini geri çevirmeyeceksinizdir. oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler
 • Parlak Makyaj Parlak Makyaj Oyunda şık ve parlak bir makyaj stili yaparak şirin kızın süslenmesini sağlamalısınız. Kıyafet ve makyaj setinde bulunan eşyaları sevimli kıza uyglayarak oyunu bitirmeye çalışmalısınız. Oyunun kontrolü için mouseyi kullanmanız yeterlidir. oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Muhteşem Cilt Bakımı Muhteşem Cilt Bakımı Güzel kızımıza doğal yollardan muhteşem bir makyaj yapmaya hazırmısınız. Mouse'unuzla oyun yönelgelerini takip ederek kızımızın cildini temizleyebilir ve cilt bakımı bittikden sonra kendi zevkinize göre makyajını tamamlayabilirsiniz. oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Heidi Klum Makyaj Heidi Klum Makyaj Çok güzel bir kız olan Heidi Klum makyajını siz yapıcaksınız bu sorumluluğu üstünüze alın ve makyajını en iyi şekilde yapın. Ünlü yıldız Heidi Klum makyaj oyunu ile karşınızda. Mouse'unuzla ekranın sağında bulunan butonlarin içerisindeki seçenekleri kullanarak istediğiniz ve dilediğiniz makyajı güzel yıldızımızın yüzünde uygulayabilirsiniz. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Kızıl Saçlar Kızıl Saçlar Kızıl saçlar güzel kıza çok yakışıyor. Sağ taraftaki menüden seçim yaparak en beğendiğiniz saçları, makyajı ve kıyafetleri seçin.
 • Elmas Maskesi Elmas Maskesi Kuaföre bakım için gelen kıza güzel bir yüz bakım paketi uygulayacaksınız. Bu özel maskenin adı elmas maskesi. Çünkü işlemler sırasında yüze elmas parçaları yapıştırıyorsunuz. Oldukça ilginç olan bu işleme geleseye kadar çeşitli aşamalardan geçmelisiniz. Öncelikle bu yüzü güzel bir şekilde temizlemeniz gerekiyor. Çünkü temiz olmayan ciltlere bakım yapmak doğru değildir. oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Güzellik Bakımı Güzellik Bakımı Duş sonrası güzellik bakımı için hazırlanan şirin kıza yardım etmeniz gerekiyor. Oyuna başladıktan sonra bakım için gerekli seçenekleri kullanarak güzel kıza hoş bir makyaj yapabilirsiniz. Mouse kontrolü ile oyunun sağ kısmında bulunan bakım seçeneklerini kullanmalı ve sevimli kıza güzellik bakımı uygulamalısınız. oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Kuaför Eva Kuaför Eva Kuaför Eva oyununda nasıl bir saç modeli istiyorsanız onu kendi zevkinize göre yapıyorsunuz. İlk önce istediğiniz modelin bir örneğini göreceksiniz, 10 saniye boyunca örneğe bakıp hafızanızda tutacak, sırasıyla işlemlerinizi yapıp saç modelini oluşturmaya başlayacaksınız.  Sonrasında saçı yıkayacak, fön makinesi ile kurutacak, tarakla tarayacak, parfümünü sıkıp saçına bir toka takarak oyunu tamamlayacaksınız. Eğer modelin istediği saçı yapamazsanız çok üzülecek bir daha kuaörünüze gelmeyecek. Bakalım istediği saçı gerçektende yapabilmişmisiniz? Oyunun yüklenmesinden sonra sırası ile Continue ve  Play yazılarına tıklayarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. Oyunu Mouse ile oynayabilirsiniz. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • İlk Makyaj İlk Makyaj Her kızın ışıltılı bir güzelliğe kavuşabilme potansiyeli vardır. Ama bazıları bu konuda yardıma ihtiyaç duyar. Oyuna giriş yaparak bu güzel kızın ilk makyajözü siz olun ve onu şık görünür bir hale getirerek oyunda başarı sağlayın. oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Saç Kesim Salonu Saç Kesim Salonu Play seçeneğini seçerek salonumuza gelen kızımızın saçlarına istediğiniz şekli vererek onun güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Mouse'unuzla araçları kullanarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Punk Şarkıcı Punk Şarkıcı Punk şarkıcı giydirme oyununun en önemli noktası saç; geri kalan ayrıntılarsa size kalmış. Saç şekli, saç rengi ve rock'çı kıyafetleriyle aksesuarları tarz yapmak için hazır. Kıyafetlerden dilediğinizi seçerek oyundaki solist kıza giydirebilirsiniz. oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Yüz Bakımı ve Kaş Alma Yüz Bakımı ve Kaş Alma Yüz Bakımı ve Kaş Alma Tatlı kızımız Jessy bu akşam büyük bir partiye gidecek o yüzden güzelce hazırlanıp partinin en gözde kızı olması gerekiyor.Ona bu partiye hazırlanmasında yardımcı olursanız çok mutlu olacak.Öncelikle oyun yüklenince Play seçeneğine tıklayın ardından oyun hemen başlayacak oyunda o kadar çok seçenek var ki çok seveceğinize eminim. Hepsini sırayla uygulayacaksınız zaten. Mesela ilk bölümde Jessy'nin yüzüne bakım yapacaksınız.Temizlik vs. İkinci bölümde Jessy'nin uzayan kaşlarını almaya çalışacaksınız. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Moda Güzeli Moda Güzeli Güzel görünmek zahmetli ve zor bir iş. Fakat, güzellik konusunda yeterli bilgiye sahip olanlar bu işin püf noktalarını bilirler. Moda güzeline yeniden bir tarz oluşturmak için seçeneklere göz atmalısın. Mouse ile kızın saç, göz, yüz ve daha bir çok değişikliği yapabilmeniz için kontrolü ele alabilirsin. Moda güzeli yeni tarz için seni bekliyor. İyi eğlenceler..
 • Denizkızı Makyajı Denizkızı Makyajı Denizkızı Makyajı oyununda güzel kız deniz kızı kadar şık olmak istiyor. Hadi onu giydir daha sonra makyaj yap. İyi eğlenceler..
 • Gece Parti Makyajı Gece Parti Makyajı Gece arkadaşlarıyla doğum günü partisine gidecek olan bu güzel kıza harika bir makyaj yapmaya ne dersiniz? Hadi hemen başlayın.Oyunklik iyi eğlenceler diler...
 • Reklam