Oyunklik

Bu kuaför oyununda kıza istediğiniz saçı yapabilirsiniz. Oyun mouse ile oynanır. Oyunklik iyi eğlenceler diler...
Oyunu Oyna
 • Miley Cyrus Makyaj Miley Cyrus Makyaj Miley Cyrus, her zaman güzel görünmelidir. Kendisine en çok yakışan makyajı ve renkleri bulmaya çalışıyor. Ona yardım ederek bu oyunu başarı ile sonuçlandırabilirsin. oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Sivilceli Kızı Eğlenceye Hazırla Sivilceli Kızı Eğlenceye Hazırla Sivilceli bir kızımız var ve eğlenceye gitmek için sabırsızlanıyor. En güzel şekilde eğlenmek O' nun da hakkı. Haydi! O' na güzel ve dikkat çekici bir makyaj yapın. Böylece güzel kızımız gönül rahatlığıyla eğlenceye katılsın. Oyun "MOUSE" ile oynanıyor. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Okulda Makyaj Okulda Makyaj Okul öncesi hazırlığını yapamayan güzel kızın okulda makyaj yapabilmesi için yardımınıza ihtiyacı vardır. Oyunu başlattıktan sonra ok işareti ile sizden yapmanızı istenen adımları takip ederek şirin kızın makyaj yapmasını sağlamalısınız. Mouse kontrolü ile okul kızını dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Mükemmel Saç Mükemmel Saç Hairmione, Bryan'ın dikkatini çekmek istiyor.. Görünüşünde köklü bir değişim yapmak zorundadır. Bu nedenle yardımınız gerekli. Görünüş kitabından, favori saç şeklini seçmelisin. Ardından seçtiğin şekille örtüşene kadar Hairmione'nin saçlarını kes, tara, kıvır ve renklendir. Bryan'ın ne düşüneceğini çok merak ediyorum. oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Zarif Makyaj Zarif Makyaj Buluşma öncesi hazırlık yapmak isteyen genç kızın makyajını zarif bir şekilde yaparak kıyafetlerini özenle seçmelisiniz. Kızın cildi biraz pürüzlü. Masa üzerinde bulunan cilt bakım kremlerini kullanarak yüzünü güzelleştirin ve makyajı yapın. Daha sonra elbiselerini ona giydirerek oyunu tamamlayın. oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Yılbaşı Makyajı Yılbaşı Makyajı Yeni yıla güzel ve çekici girmek istemezmisiniz ? Yılbaşında yapmak istediğiniz makyajı gözünüzde canlandırmanız ve oyundaki karaktere uygulamanız gerekiyor. Size yeni fikirler elde etmenizi ve çok eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı olacaktır. oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Lina Meyve Maskesi Lina Meyve Maskesi Çekici güzel Lina, meyve karışımlarıyla yeni bir makyaj deneyimi yaşamak istiyor. Sizlerin de bu konuda yapması gereken tek şey, sizlere gösterilen işaretleri takip etmek ve makyajı en doğru şekilde tamamlamak. Oyun "Mouse" ile oynanıyor. oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler
 • Gerçek Makyaj Yapma Gerçek Makyaj Yapma Oyunklik sizler için gerçek makyaj oyunlarından yenisi ile gene karşısınızda.
 • TV Oyuncu Seçimi Makyaj Yapma TV Oyuncu Seçimi Makyaj Yapma Change her look and help her win the casting!
 • Gelin Saçı Gelin Saçı Güzel kızın bu akşam düğünü var gelinliği hazır ama saçı ve makyajı hazır değil. Onun saçını ve makyajını kendi zevkinize göre yaparken çok eğleneceksiniz. Oyunklik iyi eğlenceler diler...
 • Emo Makyajı Emo Makyajı Şirin kız bugün dışarı farklı bir tarzla çıkmak istiyor ve sizden yardım istiyor. Ona istediği tarzda bir makyaj yapmaya ne dersiniz? Oyunklik iyi eğlenceler diler...
 • Düğün Makyajı 2 Düğün Makyajı 2 Güzel kızın bugün en özel günü. Makyaj hariç her şeyi hazır. Makyaj için de sizden yardım istiyor. Oyunklik iyi eğlenceler diler.
 • Yüz Boyama Yüz Boyama Yüz boyama oyununu play'e tıklayarak başlatabilirsiniz. Daha sonra mouse yardımı sayesinde gelen müşterilerin istediklerini vermeniz gerekiyor. Boya stilini belirlemek için albüm yazan kitapçığı onlara vermelisin. Daha sonra yönergeleri izleyerek müşteriyi istediği gibi boyayabilirsiniz. oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Renkli Ojeler Renkli Ojeler Renkli Ojeler oyunumuzla sizlerle birlikteyiz. Oyunumuza ''Play'' butonuna tıklayarak giriş yaptıktan sonra, sağ üst taraftaki kategroiler yardımıyla, tırnakları süslemeye ve oyun açılışında karşımıza çıkan kızımızın makyajını yapmaya başlayabilirsiniz. Bütün işlemler bittikten sonra, sol alt taraftaki ''Show'' butonuna tıklayarak, eserinizin son halini görebilirsiniz. Oyunu tekrar oynamak için ''Replay'' butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bu güzel ve eğlenceli oyunumuz ''MOUSE'' ile oynanmaktadır. oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler
 • Avril Lavigne Makyaj 2 Avril Lavigne Makyaj 2 Avril Lavigne, kendisine güzel bir makyaj yapılmasını bekliyor. Oyuna giriş yaptıktan sonra güzel ünlüye sış bir makyaj yapmalısınız. Mouse kontrolü ile oyunu oynayabilirsiniz. oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Adele Makyaj Adele Makyaj Şarkıları ile insanları adeta büyüleyen güzel şanatçı Adele'nin makyaj oyunu oyunskor'da. Güzel ünlüyü en iyi şekilde giydirmek ve makyözlüğünü yapmak için hemen oyunu başlatın. Mouse kontrolü sayesinde dilediğiniz tonda makyaj yapabilir ve istediğiniz kıyafetlerden birini seçebilirsiniz. İyi oyunlar..
 • Reklam