Oyunklik

Hedef Vurma
Hedef Vurma Oyunu Oyna Atış Oyunları kategorimizde yer alan Hedef Vurma adlı oyunumuzda görevimiz , özel harekat polisi olmak için gerekli testi geçmek.Öncelikle oyunumuzun yüklenmesini bekleyin ve ardından PLAY seçeneği ile giriş yapın.START GAME seçeneği ile de...
Yeni Yıl Angry Birds
Yeni Yıl Angry Birds Oyunu Oyna Bu oyunda angry birds kuşlarıyla birlikte hediye paketlerini vuracaksınız. Hadi hemen başlayın. İyi eğlenceler...
Elma Nişancısı
Elma Nişancısı Oyunu Oyna Elma nişancısı oyununda, okçu adamın kontrolünü sağlayarak sabit duran kızın başındaki elmaya nişan almalısınız. Daha sonra atışı işlemini gerçekleştirerek elmayı vurmaya çalışacaksınız. Hedefi ıskalamamaya özen gösterin. Mouse kontrolü ile oyunu...
Sessiz Katil 2
Sessiz Katil 2 Oyunu Oyna Sessiz katil oyununun ikinci versiyonu olan bu oyunda da kontrollerimiz kısmen aynıdır. Oyuna giriş yaptıktan sonra duran sabit asker hedeflerine nişan alıp onları vurarak oyundaki bölümleri geçmeniz gerekiyor. Mouse kontrolü sayesinde nişan...
Silah tutkunları risk-misk yok burda! Atın gitsin! Burda atın ama gerçek hayatta sakın denemeyin bile. Boşverin.
 • Hedef Vurma Hedef Vurma Atış Oyunları kategorimizde yer alan Hedef Vurma adlı oyunumuzda görevimiz , özel harekat polisi olmak için gerekli testi geçmek.Öncelikle oyunumuzun yüklenmesini bekleyin ve ardından PLAY seçeneği ile giriş yapın.START GAME seçeneği ile de oyunumuza başlayabilirsiniz.Hedef vurma testinde karşımızdaki duvara bakıyor olacağız ve aniden hedef tahtaları ile karşılaşacağız.En kısa süre içinde öldürücü noktalara ateş etmeye çalışın.Şarjör sıkıntınız olmayacak çünkü kendiliğinden otomatik olarak yenilenecek.Bölümleri atladıkça işiniz daha da zorlaşacak o yüzden bölüm atlamak için hedeflerden en az 1 tanesini vurmalısınız. www.oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler !
 • Yeni Yıl Angry Birds Yeni Yıl Angry Birds Bu oyunda angry birds kuşlarıyla birlikte hediye paketlerini vuracaksınız. Hadi hemen başlayın. İyi eğlenceler...
 • Elma Nişancısı Elma Nişancısı Elma nişancısı oyununda, okçu adamın kontrolünü sağlayarak sabit duran kızın başındaki elmaya nişan almalısınız. Daha sonra atışı işlemini gerçekleştirerek elmayı vurmaya çalışacaksınız. Hedefi ıskalamamaya özen gösterin. Mouse kontrolü ile oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..
 • Sessiz Katil 2 Sessiz Katil 2 Sessiz katil oyununun ikinci versiyonu olan bu oyunda da kontrollerimiz kısmen aynıdır. Oyuna giriş yaptıktan sonra duran sabit asker hedeflerine nişan alıp onları vurarak oyundaki bölümleri geçmeniz gerekiyor. Mouse kontrolü sayesinde nişan ayarınızı yapın ve askerleri vurun.
 • Elma Vurma Şampiyonası Elma Vurma Şampiyonası Elma Vurma Şampiyonası oyununu oynamak için hemen tıklayınız.
 • Orman Nişancısı Orman Nişancısı Ormanda pusuya yatarak düşmanlarını sessiz bir şekilde etkisiz hale getirmek isteyen adamın yardımınıza ihtiyacı vardır. Oyunu başlattıktan sonra mouse ile nişan alıp düşmanlarınızı sırasına uygun bir şekilde ortadan kaldırmalısınız. İyi şanslar..
 • Tom ve Jerry Nişan Tom ve Jerry Nişan Tom ve Jerry'nin bu oyununda nişancılık eğitimi konu alınıyor. Kahramanımız tom, havan topu ile ateş ederek jerry'i peynire ulaştırmak istiyor. Fakat mermi sayınız az olduğundan atışınızın isabetli olması gerekmektedir. Bu nedenle başarılı atışlar yapmalı, ve üstünlüğünüzü koruyarak bölümleri geçmelisiniz. Bol şanslar..
 • Elma Fırlat Elma Fırlat Elma fırlatıcısı makinenin yön kontrolünü oyundaki sepete göre uyarlayarak atışınızın isabetli olmasını sağlamalısınız. Bunun için mouse ile hız ve yön ayarını yapabilir, istenilen sayıda elmayı sepete koyabilirsiniz. İsabetsiz atış yapmamaya özen göstererek oyundaki bölümleri tamamlamaya çalışın. İyi eğlenceler..
 • Kedi Topu Kedi Topu Eski zamanlarda ve günümüzde halen kullanılmakta olan önemli savaş aracı Top silahı bu kez kedi fırlatmak için uyarlanarak belirtilen hedefleri acımasız kediler ile yok etmeniz için sizin kontrolünüze veriliyor. Kedileri uygun noktalara göndererek hedefleri yerlebir etmelisiniz..
 • Sinirli Kuşlar Sinirli Kuşlar Sinirli Kuşlar Yeni yıl oyunumuzda dikili hedefleri yıkmaya çalışacağız. Angry Birds yeni yıl.
 • Sincap Fırlat Sincap Fırlat Sincap Fırlat oyunumuzda topu kullanarak sincabımızın fındıklara ulaşmasını sağlayacağız. Oyunların adresi Oyunklik iyi eğlenceler diler.
 • Minik Angry Birds Space Minik Angry Birds Space Nişan oyunları içinde ki Minik Angry Birds Space oyunu ile Angry birds space oyununun daha küçük kuşlar arasında geçen bu versiyonuna bayılacaksınız. MOUSE ile nişan alarak kızgın kuşları atıp zararlı domuzları vuracaksınız. Uzayda geçen bu oyunda yer çekimi kanunlarını hesaba katmalısınız. Attığınız kuşlar gezegene yaklaşınca yer çekimi yüzünden aniden gezegene doğru çekileceklerdir. Bütün domuzları tek atışla atarak vurup en yüksek puanlara ulaşabiliyorsunuz. Dünyaca popülerlik kazanan bu yeni nişan oyunlarının her versiyonunu www.sunoyun.com sizler için sunacak ve takip edecektir. Domuzlar bu güzel kuşların yumurtalarını çaldıkları için kavga sürekli devam edecek ve uzaya kadar çıkacaktır. İyi eğlenceler.
 • Sniper 2 Sniper 2 Adamımız banka soyguncularının peşinde görevden önce bir iki yudum bişiler içip planını kuruyor ve yerine geçiyor. Yapmanız gereken ona yardım etmek. Önce start diyoruz SKİP e tıklayıp ilerliyoruz tekrar START diyoruz tekrar Starte tıklıyoruz ve başlıyoruz. Unutma elinde sadece silah olanları öldürmen gerekiyor masum insanları vurmaman gerekir ve ilerleyen bölümlerde daha hızlı olman gerekir kaybetmemek için. Kolay gelsin İyi eğlenceler..
 • Doom Flash Doom Flash Pc oyununun (Doom) flash versiyonu.
 • Aşk Kalpleri Aşk Kalpleri Cupid's Heart orjinal isimli puzzle oyunumuzda Aşk Tanrısı Cupid insanları aşık etmek için aşk oklarıyla atış denemeleri yapıyor. Oyunda Aşk okunuzu kullanarak platformdaki kalplerin hepsini vurmaya çalışacaksınız. Her bölümün zorluk derecesi farklı ve bölümler ilerledikçe zorlukta artacak. Kalplere mouse ile nişan alacak ve altta bulunan güç bar uygun bölgeye geldiğinde okunuzu bırakacaksınız. Oyunklik.com iyi eğlenceler diler.
 • Okul Yıllığı Okul Yıllığı Okulda sevmediklerinizden intikam almanın tam zamanı. Okulun çeşitli bölümlerinde fotoğraf makinanız ile sevmediğiniz öğrencilerin kötü durumdaki fotoğraflarını çekecek ve okul yıllığında yer almasını sağlayacaksınız. Normal pozlar puan getirmez unutmayın. Oyunda kontroller için MOUSE kullanabilirsiniz. Fotoğraf makinanızın zoom özelliğini de kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler ve kolaylıklar dileriz.
 • OrcMobil OrcMobil Orclar kendileri kadar ilgin arabalarıyla önlerine gelene çarpıyorlar. İlginç arabalarıyla parkur boyunca insanlara, hayvanlara çarpıyorlar. Oyunda orcmobil'i siz kullanacaksınız. Kontroller için YÖN TUŞLARINI kullanabilirsiniz. Oyunklik kolaylıklar ve iyi eğlenceler diler.
 • Rita’nın Çiçekçi Dükkanı Rita’nın Çiçekçi Dükkanı Aksiyon oyunlarından tanıdığımız Gamesfree.ca bu tür bir oyun için çok başarılı sayılmaz. Grafikler ve müzik çok hoşunuza gitmesede bu tür oyunları seven ziyaretçilerimizin hoşuna gidebilir. Oyunda dükkanınıza çiçek satın almak için gelen müşterilerin,ze çiçekler, buketler ve aranjmanlara satacaksınız. Kolaylıklar ve iyi eğlenceler dileriz.
 • Gizli Objeler : Köşk Gizli Objeler : Köşk Gizli objeler oyunları hayranları için yeni bir oyun daha Oyunklik.com da. Oyunda herzaman olduğu gibi sizden liste halinde istenen objeleri bulmaya çalışacaksınız.Oyunumuz te bölümden oluşyor. Zamanınız kısıtlı ve rastgele tıklamalar yapamazsınız. Oyunda listedekileri bulmanız için ingilizce biliyor olmanız gerekiyor. Bilmiyorsanız sayfanın altında bulunan sohbet bölümümüze giriş yaparak diğer Oyunklik.com sakinlerinden yardım isteyebilirsiniz. Oyunklik.com iyi eğlenceler ve kolaylıklar diler.
 • Google Google Oyunklik gizli nesneler/objeler oyunlarına bu kez ortamdaki gizlenmiş numaraları bulabileceğiniz eğlenceli bir oyun daha ekliyor.
[1] 2 3