Oyunklik

Şirinler ve Kötü Gargamel
Şirinler ve Kötü Gargamel Oyunu Oyna Kötü gargamel şirineyi yakalar ve onu bir kafese kapatır. Şirineyi de kullanıp diğer şirinleride yakalamayı düşünen gargamel bir şeyi atlamaktadır. Güçlü şirin şirineyi kurtarmak içi erkenden yola koyulmuştur. Güçlü şirini yön tuşları ile kontrol...
Aşıkları Birleştir
Aşıkları Birleştir Oyunu Oyna Kurulu bir platformda aşıkları birleştirmek için yön tuşlarını kullanmalı ve engelleri aşabilmek için Z tuşu ile platformu çevirmelisiniz. Yönlendirdiğimiz yaratık aşkının yanına geldiğinde aşağı tuşuna basarak aşıkları mutlu sona erdirmeliyiz....
Yumurta Kafalar 2
Yumurta Kafalar 2 Oyunu Oyna Yumurta kafalar oyunumuzun 2. bölümde kurulu platformda engeller altında bulunan yumurtaları ekranın sol üstündeki seçenekleri kullanarak kırmalısınız. Seçeneklerden birini seçerek platform üstünde uygulamanız yeterli olacaktır. Verilen tüm...
Yumurtaları Koru
Yumurtaları Koru Oyunu Oyna Dinazorlar bilindi üzere büyük vahşi yaratıklardır. Fakat her ne kadarda olsa duyguları olan insanlar olarak korunmasız her canlıyı koruma gibi bir hissimiz vardır. Bu oyunumuzda dinazor yumurtalarını diğer vahşi dinazorlardan koruyacağız. Bunun...
Çocuk oyunları 3-7 yaş arası çocuklara hitap eden, eğitim ve eğlencenin bir arada olduğu oyunlar olarak sitemizde yer almaktadır.Çocuk oyunları sitemizde birbirinden eğlenceli ve eğitici çocuk oyunları bulabilirsiniz. Çocuk oyunları konusunda en güzel oyunları sizler için bir araya topladık.
 • Şirinler ve Kötü Gargamel Şirinler ve Kötü Gargamel Kötü gargamel şirineyi yakalar ve onu bir kafese kapatır. Şirineyi de kullanıp diğer şirinleride yakalamayı düşünen gargamel bir şeyi atlamaktadır. Güçlü şirin şirineyi kurtarmak içi erkenden yola koyulmuştur. Güçlü şirini yön tuşları ile kontrol ederek engelleri ve gargamelin pis kedisi azmanı geçebilirsiniz. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Aşıkları Birleştir Aşıkları Birleştir Kurulu bir platformda aşıkları birleştirmek için yön tuşlarını kullanmalı ve engelleri aşabilmek için Z tuşu ile platformu çevirmelisiniz. Yönlendirdiğimiz yaratık aşkının yanına geldiğinde aşağı tuşuna basarak aşıkları mutlu sona erdirmeliyiz. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Yumurta Kafalar 2 Yumurta Kafalar 2 Yumurta kafalar oyunumuzun 2. bölümde kurulu platformda engeller altında bulunan yumurtaları ekranın sol üstündeki seçenekleri kullanarak kırmalısınız. Seçeneklerden birini seçerek platform üstünde uygulamanız yeterli olacaktır. Verilen tüm özellikleri bitirmeden geride hiç bir yumurtayı sağlam bırakmayın. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Yumurtaları Koru Yumurtaları Koru Dinazorlar bilindi üzere büyük vahşi yaratıklardır. Fakat her ne kadarda olsa duyguları olan insanlar olarak korunmasız her canlıyı koruma gibi bir hissimiz vardır. Bu oyunumuzda dinazor yumurtalarını diğer vahşi dinazorlardan koruyacağız. Bunun için mouse'unuzla size verilen nesneleri kullanarak yumurtaları korumak için bir set oluşturmalı ve hayatta kalmalarını sağlamalıyız. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Zombi avı Zombi avı Zombiler..Filmlerden bildiğimiz zombiler insanlığın en büyük korktuğu şeydir hiç şüphesiz.Filimler de izlediğimiz gibi zombiler insanlığın en büyük tehditi midir? Zombiler dünyayı ve insanlığı ele geçirir mi bilinmez ama bu oyunda geçirmişe benziyor. Yapmanız gereken W,A,S,D tuşlarını kullanarak kahramanımızı hareket ettirin ve boşluk tuşuyla bütün zombilerin üstesinden gelin. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Aşık Balinalar Aşık Balinalar Baba balina eşine kavuşmak için zorlu bir yolculuğa çıkıyor. Bu yolculukta karşısına bir sürü engel çıkıyor. Baba balinaya yardım ederek ailesini bir araya toplamasını sağlamalısınız. Farenizi kullanarak balinanın karşısına çıkan engelleri bulup kaldırmalısınız. Dikkatli olun arkanızdan balina avcıları ve büyük deniz yaratıkları gelebilir. Bu yüzden seri bir şekilde hareket ederek balinamızın ilerlemesini sağlayın. Oyun bitince bütün aile bir araya toplanacak. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Kuşları Patlat Kuşları Patlat Kuşlar çok tatlı hayvanlardır hepimiz küçükken bu sevimli yaratıklarla uğraşmışızdır eminim.Sizde kuşlarla uğraşın ama onlara kesinlikle zarar vermeyin. Kuşları patlatma oyununa başlamak için play seçeneğine tıklayın. Daha sonra birinci levelden oyuna başlayarak ilerleyebilirsiniz. Yapmanız gereken mouse ile baloncuklar çıkartarak kuşların patlayarak yok olmasını sağlamaktır. Size verilen hak ile uygun anda balonlar şişirip kuşları yok etmelisiniz. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Sörfçü Çocuk Sörfçü Çocuk Play seçeneğine tıklayarak sörfçü çocuk oyununu başlatabilirsiniz. Daha sonra mouseyi kullanarak çocuğun deniz üzerinde kontrolünü sağlamalısınız. Karşınıza çıkan engellerden elinizden geldiğince kaçmaya çalışın. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Obur Çocuk Obur Çocuk Günümüz çağında ne büyük sorunlardan biri olan obezite bu çocukta fazlasıyla var. Karnı doymak bilmeyen çocuğun gece yarısında yine bir şeyler atıştırması gelir. Fakat mutfakta babası uyumaktadır. Ona bu durumu çaktırmadan buzdolabını açarak yiyecekleri yemeye çalışmalıdır. Obur çocuğa yardım ederek yemek yemesini sağlamalısınız. Mutfakta duran baba, uyanacağı zaman başında ünlem işareti çıkıyor. Zamanlamanızı ona göre yaparak mouse kontrolü ile obur çocuğa yemek yedirmelisiniz. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Sihirli Top Sihirli Top Hepimiz topla oynamayı çok severiz o şüphesiz ama bu tatlı minik kızın topa karşı çok büyük bir sevgisi var. Sevimli minik kızın elindeki top ile etrafındaki engelleri aşarak süt şişelerine ulaşması gerekmektedir. Yön tuşları ile minik kızı kontrol ettirebilir, sihirli topunu eline alması yada çağırması için X tuşuna basabilirsiniz. Top kızın elinde iken X tuşuna basarak topu engellerin bulunduğu alanlara fırlatabilirsiniz. Süt şişelerini ve yıldızları topladıkça oyunda ilerleyebileceksiniz. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Şeker Avcısı Şeker Avcısı Fil içersinde bulunan şekerlemeleri toplamak için mouse ile sopayı kontrol etmeniz gerekiyor. Sopayı file çarptırarak içinde bulunan şekerleri kaba doldurun. Biriken şekerler ile oyunda para kazanabilir ve daha sert vuruşlar için yeni ekipmanlar satın alabilirsiniz. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Şehir Kur 2 Şehir Kur 2 Yeni satın almış olduğunuz devasa arazide yerleşim, ulaşım ve yaşam alanı için gerekli olan tüm donanımları kurarak ideal bir şehir oluşturmalısınız. Oluşturduğunuz şehiri en iyi şekilde yöneterek şehir sakinlerinin huzurla yaşamasını sağlamalısınız. Şehrinizi kurduktan sonra isterseniz oyun içerisindeki print tuşu ile şehrinizin resmini alabilirsiniz. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Yeşil Top Yeşil Top Bu top bildiğiniz toplardan çok farklı.Çok akıllı bir top,normal bir top sadece yuvarlanma ve zıplama gibi özelliklere sahiptir ama bu top bildiğiniz toplardan çok farklı olmasının sebebi zıplama ve yuvarlanmanın yanında tutunabilme özelliğine de sahip. Yeşil topu tuzaklara düşürmeden ve karşınıza çıkan engelleri aşarak elmasları toplatmalısınız. Bu işlem için yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor. İlt etaptan başlayarak oyunu tamamlamaya çalışacaksınız. Skorunuzun yüksek olması için başarılı bir şekilde ilerlemeye çalışmalısınız. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Whindy Whindy Çiçekler dünyanın en güzel canlılarıdır.Bir çiçeği koklamak bile insana eşsiz bir huzur verir sizi alır ve bir hayal dünyasına bile götürebilir. Whindy yeni oyununda bir tür gizemli mağaradadır. Karşısına çıkacak olarak dev böcekler ve yaratıklar vardır. Fakat whindy'i kurtarmak senin elinde. Çıkış kapısına bir an evvel ulaşmak için yön tuşları ile whindy'i kontrol et. X tuşu ile zıplayabilir, Z tuşu ile çökebilirsin. Canavarların üzerine zıplayarak onları etkisiz kıl. Bunun dışında yol üzerindeki eşyaları toplamayıda unutma. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Şeker Avcısı 2 Şeker Avcısı 2 Çocukların en çok sevdiği şeydir şeker.Hangi çocuk sevmez ki şeker sadece çocuklar için değil büyük küçük her yaştan bireyler için vazgeçilmez bir tattır aslında.Bu oyundada o çok sevdiğimiz şekerleri toplayın bakalım. Şeker avcısı oyununun ilk bölümünde rengarenk bir fil vardı ve ona vurarak içindeki şekerlemeleri kaba dolduruyorduk. Oyunun yeni bölümünde şirin bir at yavrusu bulunuyor ve aynı işlemi bu oyunda da devam ettirmemiz isteniyor. Sopa ile hamleler yaparak atın içerisinde bulunan şekerleri toplamalıyız. Daha sonra toplanan bu şekerlerden para kazanacak ve kazanılan para ile daha değişik yardımcı ekipmanlar satın alacağız. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Finn Jake Fionna Dövüşleri Finn Jake Fionna Dövüşleri Adrenalin dolu bir dövüşe hazır olun.Kahramanımız uçan bir yaratığın üstünde ve sizden düşmanları yok etmek için yardımınızı bekliyor. Kahramanımız finn ve jake fionna yaratıklarına karşıdırlar. Bu macerada onlara yardım etmek istiyorsanız durmayın. Oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak havadaki yaratıklara hedef almalı ve onlara saldırmalısınız. Fakat havada saldırırken ekranın sağ yukarısındaki gösterge size yapabileceğiniz hamlenizi göstermektedir. Boşa saldırı yaptığınızda göstergeniz azalacak ve boşaldığında oyun bitecektir. Kazandığınız puanlarla Shop bölümünden kılıç ve savaş ekipmanları alabilirsiniz. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Zıplayan Adam Zıplayan Adam Zıplayan Adamımızı yükselen kutuların üzerlerinde zıplayarak yükselmesini engelleyin ama dikkat edin suya düşüp boğulmayın.. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Renkli Fil Renkli Fil Renkli fil için şekerle dolu bir oyuncak. Bu şekerleri döküp toplamanız gerek. Bunu yapabilmek için de file vurmalısınız. Şeker topladıkça para kazanıyor, para kazandıkça daha çok şeker toplayabilmek için gücünüzü arttırıyorsunuz. Bu arada sağ üst köşedeki yorgunluk çizgisine dikkat edin, kolunuz çok ağrırsa bir süre vuramıyorsunuz. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Hazine Adası 2 Hazine Adası 2 Hazine adası oyunumuzun 2. serisinde büyük hazineye ulaşmak için karşınıza çıkan Kuran-ı Kerim ile ilgili soruları doğru cevaplamalısınız.Mouse'unuzu kullanarak doğru şıkkı işaretleyerek oyunumuzu oynabilirsiniz.İyi Eğlenceler..
 • Hazine Adası Hazine Adası Bu oyunda hazineye ulaşmak için önünüze gelen hayvanların sorduğu soruları doğru cevaplayın,doğru cevaplarınızda hayvanların size gösterdiği yoldan ilerleyip hazineye ulaşacaksınız.Mousenuzla seçeneği seçip tıklamanız yeterli.İyi Eğlenceler..
[1] 2 3 6 7 11 13 16 19 21 25 31 37 43 49 55 61