Oyunklik

Oyunklik » Araba Oyunları » Hot Wheels 7291 oynama
1968 yılında Mattel tarafından yaratılan ve kısa sürede başta çocuklar olmak üzere tüm dünyanın dikkatini çeken Hot Wheels arabaları herkesin ilgi odağı olmuştur. Küçük Hot Wheels arabaları farklı bir yarış oyunu ile karşınıza çıkıyor. Eğlenceli oyunumuzda kontrolünüzdeki araç ile parkurdaki rampaların üzerlerinden uçarak çeşitli hareketler yapmanız gerekiyor. Toplam 8 bölümden oluşan oyunda sizden istenilen görevleri tamamını gerçekleştirmeniz gerekiyor. Oyunda sadece akrobasi hareketleri bölümlerinin yanı sıra araba park etme bölümüde bulunmaktadır. Diğer park etme oyunlarından farklı olan oyunda aracı yönlendirecek ve drift yaparak hedef yere park etmeye çalışacaksınız. Oyunda aracınızın kontrollerini sağlayabilmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Hot Wheels adlı oyunumuzda sizlere iyi eğlenceler dileriz. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler
Oyunu Oyna
 • Deniz Atı Deniz Atı Beautiful 3D underwater game in which you have to collect stuff as a seahorse.
 • Offroad Yarışları Offroad Yarışları Dev araçlarla müthiş bir Offroad Yarışı. Çok eğleneceğinizi düşündüğümüz bu oyunda yarışlarınızı kazandıkça yeni bölümler açabilir ve yep yeni daha güzel daha hızlı daha güçlü arabalarda kazanabilirsiniz. Yarış sırasında yarış pistindeki dolar işaretlerinide toplamayı unutmayınız, kazandığınız paralar sayesindede yeni arabalar alabilirsiniz. Oyunu yön tuşlarıyla oynayabilirsiniz ayrıca C tuşu fren görevi görür, tabiki herkezin çok beğendiği turbo özelliğide var boşluk tuşuda turbo özelliğini devreye sokar. Herkeze başarılar.
 • Flooby Flooby Tüm mavi kristalleri alın ve sonraki düzeylere geçin.
 • Sokak Yarışçıları Sokak Yarışçıları Sokak yarışçıları küçük arabalarıyla start almayı bekliyorlar. Siz de ok tuşlarıyla arabanızı sürün ve rakiplerinizi geride bırakarak yarışı birincilikle tamamlayın. Ancak bir yarışı biriclikle bitirdiğinizde diğer parkura geçebiliyorsunuz.
 • Mini Formula 2 Mini Formula 2 Araba Oyunları kategorimizde yer alan Mini Formula adlı oyunumuzun 2. versiyonu ile birlikte daha canlı grafikleri kullanarak aksiyon ve eğlence dolu dakikalar bizi bekliyor.. Araba Oyunlarında yapmamız gereken hemen hemen aynıdır. Rakiplerimizi geçerek birinci olmak.. Tabii bunun yanında oyundaki kontrolü kaybetmememizde gerekiyor.. Klavyenizin yön tuşları ile aracınızı kontrol edebilirsiniz.. Bununla birlikte rakiplerinizle aranızdaki farkı açmak veya kapatmak için özel bir hıza ihtiyacınız olduğu farkettiğiniz anda X tuşu yardımınıza koşacaktır. X tuşu ile turbo / nitro özelliği aktif hale geliyor :)
 • Daha Hızlı Daha Öfkeli Daha Hızlı Daha Öfkeli
 • Çılgın Polis Arabası Çılgın Polis Arabası Yön tuşları ile yönlendirdiğimiz polis arabası ile insanları ezmeden platformun sonundaki hedefe varmaya çalışıyoruz.
 • Teslimat Teslimat ޞehirin tam ortasındaki beyaz arabanızı alıp hız tuzaklarına benziyen spotlara yakalanmadan teslimat yerlerine götürmeniz gerekiyor. Teslimat yerleri haritada beyaz iç içe geçen çemberler şeklinde gösterilmiş. Arabayı çok fazla çarparsa
 • Benzinlik Otoparkı Benzinlik Otoparkı Benzinliğin dinlenme tesisine gitmek isteyen araç sahipleri benzin istasyonundaki engellerden dolayı otoparka gitmekte zorlanıyorlar. Bir sürü çöp ve atık eşyanın her yere saçıldığı benzin istasyonuna girmek isteyen sürücülere yardım edin.
 • Transformers Yarışı Transformers Yarışı Transformers yarışı için önce kahramanınızı seçeceksiniz. İster Bumble Bee, ister Optimus yada diğer arkadaşlarından birini seçip yarışa başlayın. Ok tuşlarını kullanarak arabayı idare edecek ve rakiplerinizden önce bitiş noktasına ulaşacaksınız.
 • Elmas Elmas Oyundaki görevin elması almak.
 • Book racer Book racer
 • Uzay Yarışması Uzay Yarışması Race around the track in 3 different modes. Try to take first place.
 • Raccoon Racing Raccoon Racing
 • Şehirde Dolaş Şehirde Dolaş "Şehirde Dolaş" oyununun yüklenmesi bitince "Play" butonuna basınız.Oyun başladığında oyunda sizi yok etmek isteyen bir minibüs olacaktır.O siyah araçtan kaçmalısınız.Onu atlatıp şehiri turlayabilirsiniz.Oyun klavyenizdeki "Ok" tuşları ile oynanıyor.Aracınıza zarar geldiğinde tamir edilmesi için ingilizce anahtarı objesini alınız.Oyunda başarısız olursanız tekrar başlamak için "A" tuşuna basınız.İyi eğlenceler...
 • Araba Kamyonu Araba Kamyonu Araba kamyonu bütün arabaları yüklenip yola çıkmalı. Öncelikle kamyonu doğru yere park edin, daha sonra arabaların teker teker bankaya uğrayıp paralarını almalarını ve tıra binmelerini sağlayın. Bankadan para almak için arka arkaya Z tuşuna basacaksınız. Son olarak bütün arabalar yüklendikten sonra da tırı işaretlenmiş yere götürün. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Reklam