Oyunklik

Kesme şeker balon patlatma oyununa başlamak için yüklendikten sonra play butonuna basmalısınız. Ardından "Ok" butonuna basarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Oyunda kesme şeker yanınızdaki çocuğu havaya atıp yukarıdaki balonları patlatmaya çalışıyorsunuz. Klasik balon patlatma oyunlarından biraz farklı olan bu oyunda çocuğu yatağa bıraktığınızda hakkınız yanmamaktadır. Çocuk yatak haricinde bir yere düştüğü zaman bir canınız gitmektedir. Oyunu "mouse" kontolü ile oynuyorsunuz. Yukarıdaki tüm balonları patlatıp bir üst seviyeye geçmeye çalışıyorsunuz İyi eğlenceler dileriz.
Oyunu Oyna
 • Deniz Balonları Deniz Balonları Deniz balonları oyunu, denizin derinliklerindeki bir top düzeneği ve o topları yok etmek için olan top fırlatıcıdan oluşuyor. Oyunu play seçeneğini kullanarak başlıyorsunuz.  Yukarıdan gelen su balonlarının sizi ezmemesi için yapmanız gereken, biribiriyle aynı üç topu bir araya getirerek patlamasını ve yok olmasını sağlamaktır. Hızlı ve düzgün atışlar yapmalısınız. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Yeni Balon Patlatma Yeni Balon Patlatma Yeni Balon Patlatma En yeni yepyeni oyunların adresi cerezoyun.com yep yeni bir balon patlatma oyunuyla yine karşınızda. Bu oyunda bir ormanda balon patlatmaya çalışacaksınız. Öncelikle oyun yüklenince çıkan ekrandan PLAY yazan yere basın daha sonrasında da karşınıza bir iki tanıtım çıkacak bunları dilerseniz sol alttan Skip diyerek geçebilirsiniz bu tanıtımlarda size oyun hakkında bilgi veriyor. Sol altta çıkan herşeye tıkladıktan sonra daha sonra bölüm seçme ekranı gelecek oradanda 1-1 olanı seçin diğer balon patlatma oyunları bölümleri siz ilerledikçe açılacaklar.Oyundaki kontroller şu şekilde balonu fırlatacağınız yönü seçmek için yön tuşlarını kullanın balonu fırlatmak ve yukardakileri patlatmak için boşluk tuşunu kullanınız.
 • Kovboy Zuma Kovboy Zuma Zumu oyunundaki amaç hepimizin bildiği üzere aynı renkte olan üç zuma topunu bir araya getirerek patlatmaktır. Bunun için yapmanız gereken mouse ile doğru topa nişan alarak atışınızı yapmak. Zuma topları bitiş deliğine girmeden oyunu tamamlamalısınız. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Kesme Şeker Balon Patlatma Kesme Şeker Balon Patlatma Kesme şeker balon patlatma oyununa başlamak için yüklendikten sonra play butonuna basmalısınız. Ardından "Ok" butonuna basarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Oyunda kesme şeker yanınızdaki çocuğu havaya atıp yukarıdaki balonları patlatmaya çalışıyorsunuz. Klasik balon patlatma oyunlarından biraz farklı olan bu oyunda çocuğu yatağa bıraktığınızda hakkınız yanmamaktadır. Çocuk yatak haricinde bir yere düştüğü zaman bir canınız gitmektedir. Oyunu "mouse" kontolü ile oynuyorsunuz. Yukarıdaki tüm balonları patlatıp bir üst seviyeye geçmeye çalışıyorsunuz İyi eğlenceler dileriz.
 • Hava balonları Hava balonları Çok güzel bir balon patlatma oyunu hava balonlarını aynı renkte olanları yan yana getirin ve 3 atane olunca balonlar patlasın. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Balon Patlatmaca Balon Patlatmaca Balon Patlatmaca oyunumuza giriş yapmak için PLAY yazısına tıklıyoruz. START HERE yazısına tıklayarak 1. bölümden oyunumuza başlıyoruz. Balon patlatıcısı ile bölüm içerisinde balonları yok etmeye çalışacaksınız. İlerleyen bölümlerde balonları patlatmak kolay olmayacak. O yüzden dikkatli olmalısınız. Kolay Gelsin.
 • Sevimli Toplar Sevimli Toplar Sevimli Toplar Sevimli Toplar oyunu oynayabilirsiniz.Yine eğlenceli bir top oyunu.İngilizce adı ballies..
 • Top Makinesi Top Makinesi Start game butonuna tıklayarak top makinesi oyununa başlayabilirsiniz. Oyunda yapmanız gereken aynı olan renkteki topları bir arada toplamaya çalışarak azalmalarını sağlamaktır. Böylece toplar gittikçe azalacak ve oyunda başarılı olacaksınız. Renklerin bir arada olması için çabalayın ve oyunu tamamlayın. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Kuş Şehri Kuş Şehri Kuş şehri oyunu, tıpkı bir balon patlatma oyununda olduğu gibi aynı renkte ve yanyana gelen 3 balonun patlaması ve sonuca ulaşmaması şeklinde oynanıyor. Oyunun kontolü mouse iledir. Boşluk tuşunu kullanarak kuşun rengini değiştirmeniz mümkündür. Fırlatma yerinden kuşun rengini seçerek aynı renkteki kuşların yanına göndermelisiniz. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Kristal balon patlat Kristal balon patlat Kristal balon patlat oyunu ile eğlencenin doruklarına çıkmaya hazır olun. Bildiğiniz sıradan balon patlatma oyunlarından çok farklı bir oyun. Oyunda mouse ile tüplerin yada özel bölmelerin arasında ilerleyip kristal balonları patlatıyorsunuz. Önünüze çıkan engelleri zarif bir biçimde geçip sona ulaşmak için biraz sabretmeniz gerekiyor. Oyunun ana kuralı acele etmeyeceksiniz. Acele ederseniz kaybedersiniz. O yüzden önce nerede hangi engelin olduğuna iyi bakın. Ondan sonra hareke edin. Oyun yüklendikten sonra 'play' butonuna ardından 'start' butonlarına basın. İyi eğlenceler dileriz.
 • Yıldız toplar Yıldız toplar Yıldız toplar oyununda yapmanız gereken topu atın ve bütün yıldızlı topları patlatın sarı yıldızlılar bitince bölümleri atlıyorsunuz. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Renkli Balonlar Renkli Balonlar Yukarıda dizilmiş rengarenk balonlardan aynı renk olanlardan en az 3 tanesi bir araya gelecek şekilde eşleştirmeye çalışacaksınız. Mouse ile yön verip sonrada tıklayarak balonun yukarıya atılmasını sağlayarak eşleştirmeleri yapacaksınız. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Şirinler Balon Patlat Şirinler Balon Patlat şirinler çok sevimli. Şirinler gargamelin yolladığı toplara karşı savaşıyor. şirinler balonları patlatmalı. Şirin topçu balonlara hedef alıyor. Şirinlere yardım edelim
 • Üç Balon Üç Balon START GAME butonuna tıklayarak bir adım ilerliyoruz. Balon patlatma oyunumuz 45 bölümden oluşuyor. 1. kutucuğa tıklayarak oyunun yüklenmesini sağlayın. Bu oyunumuzdaki amacınız balonlar ile uçan adama verilen görevleri yerine getirmesine yardımcı olacaksınız. Yön tuşları ile ilerletecek. MAUSE kullanarak ok fırlatacaksınız. Kolay Gelsin.
 • Balon patlat 2 Balon patlat 2 Yeni çıkan balonları aynı renkteki balonları üstüne atarak patlatmaya çalışın ve onları yok edin. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Elmas Balon Patlatma Elmas Balon Patlatma PLAY GAME yazısına tıklayarak oyunumuza başlıyoruz. Sonra oyunun zorluk derecesini belirledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. 30 saniye içerisinde renkli balonları yok etmeye çalışacaksınız. Yok ettiğiniz her kristal baloncuklar için puan kazanacaksınız. Oyunu mause ile oynayacak ve elmasların yerlerini değiştirebileceksiniz. İyi Eğlenceler.
 • Reklam