Oyunklik

Kristal balon patlat oyunu ile eğlencenin doruklarına çıkmaya hazır olun. Bildiğiniz sıradan balon patlatma oyunlarından çok farklı bir oyun. Oyunda mouse ile tüplerin yada özel bölmelerin arasında ilerleyip kristal balonları patlatıyorsunuz. Önünüze çıkan engelleri zarif bir biçimde geçip sona ulaşmak için biraz sabretmeniz gerekiyor. Oyunun ana kuralı acele etmeyeceksiniz. Acele ederseniz kaybedersiniz. O yüzden önce nerede hangi engelin olduğuna iyi bakın. Ondan sonra hareke edin. Oyun yüklendikten sonra 'play' butonuna ardından 'start' butonlarına basın. İyi eğlenceler dileriz.
Oyunu Oyna
 • Balon Makinesi Balon Makinesi Balon Makinesi oyununda yapmanız gereken aynı renk balonları patlatmaya çalışmaktır. Klasik balon patlatma oyunları gibi olan Balon makinesinde mouse yardımı alarak bütün balonları patlatmaya çalışıyorsunuz. Oyun yüklendikten sonra Start butonuna basarak açılan oyunda hepinize iyi eğlenceler dileriz..
 • Balon Patlatma Balon Patlatma CHALLENGE MODE butonuna tıklayarak balon patlatma oyunumuza giriş yapıyoruz. Diğer balon oyunları gibi zor bir oyun sizleri beklemiyor. Oldukça kolay bölümler ile bölümleri rahatça geçebilirsiniz. en az 3 renk aynı olması gerekiyor. Bomba çıktığında herhangi attığınız bir yeri yok edebilirsiniz. Kolay Gelsin.
 • Eğlenceli Renkli Toplar Eğlenceli Renkli Toplar Harika bir balon patlatma oyunu dha sizlerle. Aynı renk balonları patlatacağınız bu oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Oyunklik iyi eğlenceler diler...
 • Elmas Balon Patlatma Elmas Balon Patlatma PLAY GAME yazısına tıklayarak oyunumuza başlıyoruz. Sonra oyunun zorluk derecesini belirledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. 30 saniye içerisinde renkli balonları yok etmeye çalışacaksınız. Yok ettiğiniz her kristal baloncuklar için puan kazanacaksınız. Oyunu mause ile oynayacak ve elmasların yerlerini değiştirebileceksiniz. İyi Eğlenceler.
 • Yaratıkları Patlat Yaratıkları Patlat Yaratıkları patlat oyununda yapmanız gereken mouse ile bombaları minik yaratıkların bulunduğu alanlara yerleştirmek ve patlamalarını sağlamaktır. İlerleyen etaplarda sarı yaratıklarda çıkacaktır. Sarı olanlara dokunmadan diğerlerini yok etmeniz gerekecek. Uygun yerlere bombaları yerleştirerek boşluk tuşu ile patlatın. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Panda zuma Panda zuma Zuma oyunlarından en güzeli yine oyunskorda topları aynı renkli topların üstüne atın ve onları patlatın sonra yok edin diğer bölümlere geçin. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Topla Balon Patlat Topla Balon Patlat Topla Balon Patlat Topla Balon Patlat oyunu aslında komik bir oyun ama yinede beceri gerektiriyor. Oyunu yüklenmesi internet hızınıza göre farklılık gösterebilir. Yüklenince PLAY deyin ardından karşınıza renkli bir ekran gelecek orada da PLAY deyin ve Start Here yazan yerin altındaki mavili yuvarlağa tıklayın. Şimdi oyun başlayacak. Oyun asalında çok eğlenceli oynadıkça oynayasınız geliyor. Amacınızı anlatayım ben size. Amacınız çok basit yukarıdaki baloların her birisini patlatmaya çalışmak. Eğer bölümlerdeki tüm balonları patlatırsanız bölüm atlaya atlaya sonuncu bölüme kadar gelirsiniz ve balon patlatma şampiyonu olursunuz.Oyunda top atarken bir sınır yok yeterki patlatın yani.Oyunu farenizle oynayacaksınız. Sol tuşuna basılı tuttuğunuzda topun üzerinde kırmızı bir şey gelecek o topu atış hızınız onu iyi ayarlarsanız tüm balonları kolayca topla patlatabilirsiniz.
 • Balon Patlatmaca Balon Patlatmaca Balon Patlatmaca oyunumuza giriş yapmak için PLAY yazısına tıklıyoruz. START HERE yazısına tıklayarak 1. bölümden oyunumuza başlıyoruz. Balon patlatıcısı ile bölüm içerisinde balonları yok etmeye çalışacaksınız. İlerleyen bölümlerde balonları patlatmak kolay olmayacak. O yüzden dikkatli olmalısınız. Kolay Gelsin.
 • Yunus Zuma Yunus Zuma Yunus zuma oyununu başlattıktan sonra mouse kontrolü sayesinde yunusun ağzındaki balonu fırlatabilirsiniz. Aynı renkleri bir arada tutmaya çalışmalısınız. Böylece zuma balonlarının azalmasını sağlayacak ve bitirdiğinizde ise yeni bölümlerde oynayabileceksiniz. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Renk Topları Birleştirme Renk Topları Birleştirme Onlarca renk karesi, sizlerin zekanızı ölçmek için bekliyor. Oyunumuzda amacımız, aynı şekilde olan 3 rengi yanyana getirmek. Bu taktirde puanlar kazanabilir ve kazanacağınız bonuslarla çeşitli patlatıcı hediyeler kazanabilirsiniz. Zeka geliştirmesi ve hızlı düşünebilme yeteneğine katkıda bulunması bakımından, tüm kitlelerce severek oynanan bu oyunumuz "MOUSE" ile oynanıyor. Oyuna "Play Game" ve "Play" butonlarıyla giriş yapıyorsunuz. Daha sonra seviyenizi seçin ve renk kitlesinin üzerine tıklayarak oyuna başlayın. KizOyunlari.Biz iyi eğlenceler ve başarılar diler.
 • Köpük Balon Patlat Köpük Balon Patlat Köpük Balon Patlat oyununda köpük balonları yok etmeye çalışacaksınız. İlk zamanlar biraz kolay gelebilen oyunda bölümler ilerledikçe zorlanacaksınız. Amacınız balonların hepsini yok etmeye çalışırken 5 hakkıda kaybetmemek. Mouse yardımı ile oynanan oyunda play butonuna basmanız oyunun açılmasını sağlar. İyi eğlenceler dileriz..
 • Kovboy Zuma Kovboy Zuma Zumu oyunundaki amaç hepimizin bildiği üzere aynı renkte olan üç zuma topunu bir araya getirerek patlatmaktır. Bunun için yapmanız gereken mouse ile doğru topa nişan alarak atışınızı yapmak. Zuma topları bitiş deliğine girmeden oyunu tamamlamalısınız. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Renkli Balonlar Renkli Balonlar Yukarıda dizilmiş rengarenk balonlardan aynı renk olanlardan en az 3 tanesi bir araya gelecek şekilde eşleştirmeye çalışacaksınız. Mouse ile yön verip sonrada tıklayarak balonun yukarıya atılmasını sağlayarak eşleştirmeleri yapacaksınız. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Suratlari Patlat Suratlari Patlat Surat Patlat oyununda yapmanız gereken aynı türden olan üç suratı birbirne yapıştırıp patlamasını sağlamaktır. Mouse kontrolü sayesinde balon fırlatan makineyi kontrol ederek önde bulunan balonu eşine doğru isabetli bir şekilde fırlatmaya çalışacaksınız. Bu sayede tüm balonların eşlerini bulup patlatarak oyunda başarı kazanabilirsiniz. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Cadılar Bayramı Balon Patlatma Cadılar Bayramı Balon Patlatma Cadılar Bayramı Balon Patlatma oyunumuz direk karşınıza geliyor. Sizden istenilen aynı olan sembolleri yok etmek. Aynı olan 3 resmi yok edin. Mause ile hedef alarak nesneleri dikkatli atın. Nesneler alta doğru geldiğinde dikkat elmelisiniz. Çünkü oyunu başarısız bitirmenize sebep olur. Yok ettiğiniz nesneler için +30 puan kazanacaksınız. Kolay Gelsin.
 • Balon Vur Balon Vur Balon Vur oyunundaki göreviniz çok basittir. Sizlerin karşısına çıkacak olan bütün balonları patlatmak zorundasınız. Bunun içinde sadece mouse yardımı almanız yeterli olacak. Gerektiği zaman mermilerinizi yenilemelisiniz. Oyunu oyna butonuna basarak açılan oyunda hepinize iyi eğlenceler dileriz..
 • Reklam