Oyunklik

Kristal balon patlat oyunu ile eğlencenin doruklarına çıkmaya hazır olun. Bildiğiniz sıradan balon patlatma oyunlarından çok farklı bir oyun. Oyunda mouse ile tüplerin yada özel bölmelerin arasında ilerleyip kristal balonları patlatıyorsunuz. Önünüze çıkan engelleri zarif bir biçimde geçip sona ulaşmak için biraz sabretmeniz gerekiyor. Oyunun ana kuralı acele etmeyeceksiniz. Acele ederseniz kaybedersiniz. O yüzden önce nerede hangi engelin olduğuna iyi bakın. Ondan sonra hareke edin. Oyun yüklendikten sonra 'play' butonuna ardından 'start' butonlarına basın. İyi eğlenceler dileriz.
Oyunu Oyna
 • Balon Patlatmaca Balon Patlatmaca Balon Patlatmaca oyunumuza giriş yapmak için PLAY yazısına tıklıyoruz. START HERE yazısına tıklayarak 1. bölümden oyunumuza başlıyoruz. Balon patlatıcısı ile bölüm içerisinde balonları yok etmeye çalışacaksınız. İlerleyen bölümlerde balonları patlatmak kolay olmayacak. O yüzden dikkatli olmalısınız. Kolay Gelsin.
 • Cadılar Bayramı Balon Patlatma Cadılar Bayramı Balon Patlatma Cadılar Bayramı Balon Patlatma oyunumuz direk karşınıza geliyor. Sizden istenilen aynı olan sembolleri yok etmek. Aynı olan 3 resmi yok edin. Mause ile hedef alarak nesneleri dikkatli atın. Nesneler alta doğru geldiğinde dikkat elmelisiniz. Çünkü oyunu başarısız bitirmenize sebep olur. Yok ettiğiniz nesneler için +30 puan kazanacaksınız. Kolay Gelsin.
 • Balonlar2 Balonlar2 Balonlar2 Okçu maymunun yine bir balon vurma oyunu.Balonlar2 sizlerle..
 • Top Makinesi Top Makinesi Start game butonuna tıklayarak top makinesi oyununa başlayabilirsiniz. Oyunda yapmanız gereken aynı olan renkteki topları bir arada toplamaya çalışarak azalmalarını sağlamaktır. Böylece toplar gittikçe azalacak ve oyunda başarılı olacaksınız. Renklerin bir arada olması için çabalayın ve oyunu tamamlayın. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Yeni Balon Patlatma Yeni Balon Patlatma Yeni Balon Patlatma En yeni yepyeni oyunların adresi cerezoyun.com yep yeni bir balon patlatma oyunuyla yine karşınızda. Bu oyunda bir ormanda balon patlatmaya çalışacaksınız. Öncelikle oyun yüklenince çıkan ekrandan PLAY yazan yere basın daha sonrasında da karşınıza bir iki tanıtım çıkacak bunları dilerseniz sol alttan Skip diyerek geçebilirsiniz bu tanıtımlarda size oyun hakkında bilgi veriyor. Sol altta çıkan herşeye tıkladıktan sonra daha sonra bölüm seçme ekranı gelecek oradanda 1-1 olanı seçin diğer balon patlatma oyunları bölümleri siz ilerledikçe açılacaklar.Oyundaki kontroller şu şekilde balonu fırlatacağınız yönü seçmek için yön tuşlarını kullanın balonu fırlatmak ve yukardakileri patlatmak için boşluk tuşunu kullanınız.
 • Yaratıkları Patlat Yaratıkları Patlat Yaratıkları patlat oyununda yapmanız gereken mouse ile bombaları minik yaratıkların bulunduğu alanlara yerleştirmek ve patlamalarını sağlamaktır. İlerleyen etaplarda sarı yaratıklarda çıkacaktır. Sarı olanlara dokunmadan diğerlerini yok etmeniz gerekecek. Uygun yerlere bombaları yerleştirerek boşluk tuşu ile patlatın. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Sevimli Toplar Sevimli Toplar Sevimli Toplar Sevimli Toplar oyunu oynayabilirsiniz.Yine eğlenceli bir top oyunu.İngilizce adı ballies..
 • Balon Avcısı Balon Avcısı Dünya Çapında ün yapmış olan balon avcısı oyunu artık sizlerle... Alt kısımdaki Ok işaretinin sonunda bulunan renkli topumuzu üst kısımdaki topların arasından aynı renk topların bir arada olduğu kısma atarak denk getirmemiz gerekiyor bölümdeki tüm balonları patlattıktan sonra yeni bölüme geçmek için hazır olun...
 • Balon Defans Balon Defans Balon Defans oyunumuzu SKİP yazısına tıklayarak ilerletiyoruz. Ardından NEW GAME yazısına tıklıyoruz. Oyunumuz biraz sizi zorlayabilir. Amacımız etrafta gezinen balonları toplayıp yerleştirdiğiniz alanda maymunlar ile patlatmaya çalışacaksınız. Oyunda 3 farklı seviye var. İyi Eğlenceler.
 • Deniz Balonları Deniz Balonları Deniz balonları oyunu, denizin derinliklerindeki bir top düzeneği ve o topları yok etmek için olan top fırlatıcıdan oluşuyor. Oyunu play seçeneğini kullanarak başlıyorsunuz.  Yukarıdan gelen su balonlarının sizi ezmemesi için yapmanız gereken, biribiriyle aynı üç topu bir araya getirerek patlamasını ve yok olmasını sağlamaktır. Hızlı ve düzgün atışlar yapmalısınız. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Baloncu Kurbağa Baloncu Kurbağa START yazısına tıklayarak oyunu başlatalım. Balon patlatma oyunumuzda bu kez kurbağalar ile oynayacağız. Oyunumuzda 3 hakkınız olacak. Aynı renkteki kurbağaları yok etmeye çalışacaksınız. Bölüm içerisinde tüm kurbağaları yok ettiğinizde diğer bölüme geçebileceksiniz. İyi Eğlenceler.
 • Baloncukları Vur Baloncukları Vur Baloncukları Vur Balon patlatma oyunlarını sevenler için yine eğlenceli bir balon değilde baloncuk patlatma oyunu. Oyunuda aynı renkteki baloncukları en az 3 tanesiniz yan yana üst üstte çapraz şekilde gelecek şekilde sıralamaya çalışın sonrasını onlara bırakın. Yavaş yavaşa patlamaya başlayacakslar. Ama hızlı olmalısınız çünkü yukarıdaki baloncukların pek sabrı yok. Yavaş yavaş aşağıya inmeye başlıyorlar. Oyun basit aynı renk baloncuğu aynı renkten bir yere gönder baloncuklar patlasın.
 • Cinderella Balon Patlatma Cinderella Balon Patlatma Cinderella Balon patlatma oyununda güzel çizgi film kahramanı Cindrella ile birlikte balon patlatacaksınız. Hadi hemen başlayın. Üç tane aynı renkli balonu yan yana getirin ve patlatın. İyi eğlenceler...
 • Eğlenceli Renkli Toplar Eğlenceli Renkli Toplar Harika bir balon patlatma oyunu dha sizlerle. Aynı renk balonları patlatacağınız bu oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Oyunklik iyi eğlenceler diler...
 • Dönen Balon Dönen Balon Dönen Balon oyununda klasik bir balon patlatma oyunu oynayacaksınız. Sizlere verilecek ok işareti ile aynı renkteki balonları yok etmeye çalışıyorsunuz. Mouse yardımı ile oynanan oyunumuza başlamak için start game butonuna basmalısınız. Hepinize iyi eğlenceler dileriz..
 • Kovboy Zuma Kovboy Zuma Zumu oyunundaki amaç hepimizin bildiği üzere aynı renkte olan üç zuma topunu bir araya getirerek patlatmaktır. Bunun için yapmanız gereken mouse ile doğru topa nişan alarak atışınızı yapmak. Zuma topları bitiş deliğine girmeden oyunu tamamlamalısınız. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Reklam