Oyunklik

Dünyanın tartışmasız en büyük iki futbolcusu olan Messi ve Ronaldo bu oyunda yer alıyor. Oyunun başında hangisini sevmiyorsanız seçmelisiniz. Çünkü seçtiğiniz yıldızı tokatla ve elinize aldığınız cisimlerle dövmeye başlayacaksınız. Oyunda futbol dışında herşey mevcut.
Oyunu Oyna
 • Gol Yolu Gol Yolu Topun kaleye gidip gol olmasını sağlamalısınız. Ancak bunu normal futbol oyunlarındaki gibi maç yaparak yapmayacaksınız. Sahada çukur olan bölgeleri size verilen cisimlerle doldurmalısınız ki top kaleye kadar sorunsuz bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Daha sonra topun hareketini sağlayabileceğiniz üçgen şeklindeki çimi koyup topu bıraktığınızda gol oluşunu izlemek kalıyor geriye. Kafa futbolu oyununa göz atmayı da unutmayın.İyi Eğlenceler.
 • Top Sektir 3 Top Sektir 3
 • Usta Kaleci Usta Kaleci Usta kaleci şampiyonanın yıldızı oldu. Oyuna başlarken önce takımınızı seçin. Sonra yapılan 9 vuruşta, rakipten daha fazla gol bulmaya çalışın. Kurtardığınız 3 top bir gol sayılıyor ve devam edebilmek için rakipten fazla gol atmalısınız. Vuruşları kurtarın ve şampiyonlar şampiyonu olun.
 • Kafa Futbolu 2 Kafa Futbolu 2 Bu Sefer Büyük Kafalarla Yine Futbol Oynuyoruz Ama Bu Sefer Arsenal,Chelsa,Tottenham Gibi İngiliz Kulüpler Var. İyi Şanslar...
 • WorldCup Penaltı WorldCup Penaltı
 • İnsansız Futbol İnsansız Futbol
 • Pas Futbolu Pas Futbolu Futbol pasa dayalı bir oyundur. Doğru bir şekilde pas yaparak ilerlemezseniz kaleye gitmeniz oldukça zordur. Günümüz futbolunda tek kişiye dayalı futbol tamamen sona ermiştir. Artık daha çok pas yapan, daha hızlı pas yapan takımlar kupaları kaldırıyor. Bu oyunda da pas futbolunu geliştirebilirsiniz. 3 farklı mod içinden kolay, orta ya da zoru seçip maça başlayabilirsiniz. İlk başta kolayı(easy) seçmenizi öneririz. Çünkü mouse ile pas yapmak o kadar kolay değil. En azından eliniz alışasaya kadar zor seviyeye geçmeyin. Kafa futbolu oyunu kadar kolay oynanmadığı için çok zorlanabilirsiniz. Takım seçimine geldiğinizde ise ülke takımlarını seçebildiğinizi göreceksiniz. Türkiye milli takımı da bu turnuvada olduğu için onu seçebilirsiniz. Eleme usulü olan maçlarda rakiplerinizi birer birer eleyip kupaya doğru uzanan yolda başarılı bir şekilde ilerlemelisiniz. Pası genelde rakip takımın sahasında yaparsanız sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü yapılan defans hatalarını rakip takımın forvetleri affetmeyebilir.İyi Eğlenceler.
 • Salon Futbolu Salon Futbolu Salon futbolu dünyada oldukça popüler olan bir spor. Futbolun bir alt dalı olarakta görülebilir. Ülkemizde de son zamanlarda oldukça gelişmeye başlayan bir alt daldır. Etrafı ve tavanı kapalı olan salonda futbol oynamaya başlıyorsunuz. Saha normal futbol sahalarına göre çok daha küçük. Bir basketbol sahası kadar bile değil. Çünkü sahada yalnızca iki kişisiniz. Çok hızlı bir futbol oynamanız gerekiyor. Kafa futbolu oyununa oldukça yakın bir oyun. Bunda görüntü açısı farklı ve oyun daha hızlı oynanıyor. Oyunun başında hangi karakteri istiyorsanız seçeceksiniz. İsterseniz kızı isterseniz erkek futbolcuyu seçebilirsiniz.İyi Eğlenceler.
 • Neymar Frikik Neymar Frikik Dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak kabul edilen Neymar'ın frikik atışlarını seyredeceğiz. Bizlere müthiş bir futbol şöleni yaşatacak Barcelonalı yızdız Neymar bakalım frikikte de bu kadar iyi mi? Barcelona'ya transfer olan ünlü yıldız futbolcu ile frikik oyunu oynamaya hazırmısınız. Oyunumuza girerken hangi takımda oynamasını istiyorsanız mouse'unuzla seçin ve yine mouse'unuzla topa yön ve güç ayarı vererek şutlarını çekin. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Penaltıcılar Penaltıcılar
 • Serbest Atış Serbest Atış
 • Rövaşata Rövaşata Rövaşata ile gol atmak futbolun en estetik şeylerinden biridir. O kadar kolay bir şut çeşidi değildir. Çünkü tamamen yerden ayağınız kesilecek ve kaleye arkanız dönük olacaktır. Futbol oyunları oynamayı seviyorsanız kafa futbolu oyununu da oynamanızı öneririz. Burda sürekli olarak yeni maçlar yapabilirsiniz. Ancak bu oyunu oynamak isterseniz rövaşata ile gol atmakta oldukça zorlanacağınızı söyleyebiliriz. Zamanlamayı iyi ayarlayamazsanız sırt üstü yere düşersiniz ve pozisyonu kaybetmiş olursunuz.İyi Eğlenceler.
 • Gol at Gol at
 • Golcü Koşusu Golcü Koşusu Golcü kaleye doğru ilerliyor.Tek bir amacı var o da gol atmak.Ancak rakip takımın savunması oldukça sert futbolculardan oluşuyor.Önünüze çıkan futbolcuları teker teker çalımlayın kaleye golü atın! Üzerinize doğru gelen futbolcuları hangi yön tuşuyla çalımlayacağınız size oyunun içinde gösterilecektir.Çalım hareketini doğru zamanda yapmazsanız rakip takımın defans oyuncusu sizi sakatlayabilir.Maça sakat devam edeceğiniz için de gol atmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz.Tüm futbolcuları çalımlamakla oyun bitmiyor. Kaleciyle karşı karşıya kaldığınız anda mükemmel bir vuruş yapmalısınız.İyi Eğlenceler.
 • Süper Kaleci Süper Kaleci Futbol oyunları son günlerde oldukça popülerleşti. Ancak bu oyunların çoğu gol atmak üzerine. Bu oyunda farklı olarak takımınızın gol yememesi için elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz. Yön tuşları ile ellerinizi hareket ettirip rakibinizin şutlarını kurtarmaya çalışmanız gerekiyor. Defans oyuncuları görüş alanınızı kapatabilir. Bu yüzden şut esnasında ellerinizi aşağıda tutmanız faydalı olacaktır. Kafa futbolu oyunu hala futbol oyunları kategorisinin ilk sırasında bulunuyor.İyi Eğlenceler.
 • Hızlı maç Hızlı maç
 • Reklam