Oyunklik

Dünyanın tartışmasız en büyük iki futbolcusu olan Messi ve Ronaldo bu oyunda yer alıyor. Oyunun başında hangisini sevmiyorsanız seçmelisiniz. Çünkü seçtiğiniz yıldızı tokatla ve elinize aldığınız cisimlerle dövmeye başlayacaksınız. Oyunda futbol dışında herşey mevcut.
Oyunu Oyna
 • Kafa Şutu Kafa Şutu Dünyaca ünlü defans oyuncusu Terry ile gol atmak istiyorsunuz. Kornerden gelen topa kafa şutu çekerek gol atmalısınız. Kafa golü atmanın önemli özelliklerinden biri zamanlamadır. Doğru zamanda yükselerek topa kafa vurmalısınız. Ayrıca boşluklarıda iyi görmeniz lazım. Kafa futbolu isimli oyunda oldukça beğeninizi kazanacaktır. Bu oyundan sonra ona geçmenizi öneririz.İyi Eğlenceler.
 • Süper Kaleci Süper Kaleci Futbol oyunları son günlerde oldukça popülerleşti. Ancak bu oyunların çoğu gol atmak üzerine. Bu oyunda farklı olarak takımınızın gol yememesi için elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz. Yön tuşları ile ellerinizi hareket ettirip rakibinizin şutlarını kurtarmaya çalışmanız gerekiyor. Defans oyuncuları görüş alanınızı kapatabilir. Bu yüzden şut esnasında ellerinizi aşağıda tutmanız faydalı olacaktır. Kafa futbolu oyunu hala futbol oyunları kategorisinin ilk sırasında bulunuyor.İyi Eğlenceler.
 • Teke Tek Teke Tek
 • Penaltı Kurtar Penaltı Kurtar Penaltı Kurtar oyununda bir kalecisiniz ve penaltıları kurtarmalısınız. Hadi hemen başlayın. Oyunu mouse ve klavyenizin yön tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Oyunklik iyi eğlenceler diler...
 • Kafa Golü Kafa Golü Futbol severlerin eğlenerek oynayacağı bu eğlenceli kafa golü oyununda yapmanız gereken mousenizin sadece sol tuşu ile size atılan topu gol olacak şekilde hedef alarak kaleye vurmak. İyi oyunlar...
 • Noel Baba Penaltı Noel Baba Penaltı Noel Baba penaltı vuruşlarında. Hem vuruş yapıyor, hem de kaleye geçiyor. Vuruş yaparken önce fareyle vuracağınız yeri, sonra da hızı seçiyorsunuz. Kaledeyken de vuruş yapılınca duracağınız yeri seçiyorsunuz.
 • Top Sektir 2 Top Sektir 2
 • Mouse Futbolu Mouse Futbolu Sürekli olarak size sunduğumuz futbol oyunları arasına yenisini ekliyoruz. Kafa futbolu oyununu her seferinde size sunmaktan bıkmıyoruz. Ancak Mouse Futbolu isimli oyunda en az onun kadar hayranlık yaratacaktır. İsminden de anlayabileceğiniz gibi sadece mouse(fare) ile oynayabilirsiniz. Top rakipteyken yanına yaklaştığınızda sol tuşa basarak kayabilirsiniz. İyi paslaşarak gol atmaya çalışın.İyi Eğlenceler.
 • Sumo Futbolu Sumo Futbolu
 • Neymar Neymar Neymar bildiğiniz gibi bu sene Brezilya'dan İspanya'nın ve dünyanın en büyük kulüplerinden Barcelona'ya transfer oldu. Önümüzdeki sezon Neymar'ı Barcelona'da bolca izleyebiliriz. Bu oyunun başında Neymar'ı seçerek gol atmaya başlayabilirsiniz. Defans oyuncularının arasından kaleye doğru şutlarınızı çekeceksiniz. Eğer kalecide tutamazsa golü atmış olacaksınız.İyi Eğlenceler.
 • Gol Yolu Gol Yolu Topun kaleye gidip gol olmasını sağlamalısınız. Ancak bunu normal futbol oyunlarındaki gibi maç yaparak yapmayacaksınız. Sahada çukur olan bölgeleri size verilen cisimlerle doldurmalısınız ki top kaleye kadar sorunsuz bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Daha sonra topun hareketini sağlayabileceğiniz üçgen şeklindeki çimi koyup topu bıraktığınızda gol oluşunu izlemek kalıyor geriye. Kafa futbolu oyununa göz atmayı da unutmayın.İyi Eğlenceler.
 • Kafa Kafaya Kafa Kafaya
 • Şaşırtıcı vuruş Şaşırtıcı vuruş
 • Toplardan Kaç Toplardan Kaç Sahanın ortasında harfleri ve hediyeleri toplayarak ilerleyeceksiniz. Takım arkadaşlarınızın size doğru vurduğu toplardan kaçmalısınız. Yön tuşları ile futbol sahasında koşturabilirsiniz. Kafa futbolu oyunu size daha eğlenceli gelebilir. Bu oyunda da ona benzer bir şekilde çeşitli hediyeler mevcut. Örneğin; oyunu birden hızlandırabilirsiniz ve böylece harflere yetişmeniz zorlaşır ve toplardan kaçamazsınız.İyi Eğlenceler.
 • Rövaşata Rövaşata Rövaşata ile gol atmak futbolun en estetik şeylerinden biridir. O kadar kolay bir şut çeşidi değildir. Çünkü tamamen yerden ayağınız kesilecek ve kaleye arkanız dönük olacaktır. Futbol oyunları oynamayı seviyorsanız kafa futbolu oyununu da oynamanızı öneririz. Burda sürekli olarak yeni maçlar yapabilirsiniz. Ancak bu oyunu oynamak isterseniz rövaşata ile gol atmakta oldukça zorlanacağınızı söyleyebiliriz. Zamanlamayı iyi ayarlayamazsanız sırt üstü yere düşersiniz ve pozisyonu kaybetmiş olursunuz.İyi Eğlenceler.
 • Muhteşem Kaleci Muhteşem Kaleci Futbolla aranız nasıl?Eğer iyi olduğunuzu düşünüyorsanız bu oyun tam size göre.Dünyanın en iyi kalecisi olmak istiyorsan durma hemen bu oyuna başla!Ancak bu oyunların çoğu gol atmak üzerine.Bu oyunda farklı olarak takımınızın gol yememesi için elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz. Mouse ile ellerinizi hareket ettirip rakibinizin şutlarını kurtarmaya çalışmanız gerekiyor. Defans oyuncuları görüş alanınızı kapatabilir. Bu yüzden şut esnasında ellerinizi aşağıda tutmanız faydalı olacaktır. oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler
 • Reklam