Oyunklik

Oyun açılınca play tuşuna basın. Sonra Shampion tuşunu basın, start shampion tuşuna basarak devam edin. Continue tuşuna basın, ve oklardan biri ile düşman ülkeyi seçin "a" tuşu ile istediğiniz adamı ok tuşu ile istediğiniz yerden space tuşuna basarak çıkarak savaşın.Sol üst tarafta "Q" yazısı çıkınca istediğiniz adamlardan her yerden bir anda çıkartın ve dünyayı ele geçirin.
Oyunu Oyna
 • Çağ Savaşçıları Çağ Savaşçıları Muhteşem bir savaş oyunu sizlerle.Oyunda şehrinizi işgal etmeye çalışan düşmanlarınızla savaşacaksınız.Düşmanlarınızın saldırılarından korunmalı ve onları yok etmelisiniz. Oyunu mouse ve klavyenizin yön tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Oyunklik iyi eğlenceler diler...
 • Kale Koru Kale Koru Kale Koru oyununda kaleyi korumaya çalışacaksın. Hadi hemen başla. İyi eğlenceler...
 • Hızlı Savaşçı Hızlı Savaşçı Hızlı savaşçı çok zorlu bir macerada. Tüm dünyayı araştırmalı, düşmanları yenmeli ve büyük canavarla savaşarak prensesi kurtarmalı. Bunun için sadece 5 dakikası var. Haydi ok tuşlarını kullanarak ona yardım edin. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Savaş Timi Savaş Timi Savaş Timi oyununda düşmanlarınızla birlikte savaşacak ve ülkenizi korumaya çalışacaksınız. Hadi hemen başlayın. İyi eğlenceler...
 • Korkusuz Uçaklar Korkusuz Uçaklar Korkusuz uçaklara karşı mücadele gösterecek korkusuz bir pilota ihtiyacımız var. Bunun için en iyi seçenek sizsiniz. Akıllıca davranıp stratejik bir şekilde havada diğer uçaklarla kapışacak ve haritada yok edilmesi gereken tüm düşman uçaklarını ve silahlarını yok edeceksiniz. Mouse'unuzla uçağı kontol edebilir ve hedefe ateş edebilirsiniz. Bölüm sonları kazandığınız paralar ile uçağınızın performansını artırabilir ve silahlarını güçlendirerek yeni silahlara sahip olabilirsiniz. Bol Şanslar..
 • Arı Savaşı Arı Savaşı Arıların hüküm sürdüğü kovana dışardan gelen kötü arılar saldırıyor ve kovanı ele geçirmek istiyor. Oyunda iyi ve kötü grup olarak nitelendirdiğimiz kırmızı ve sarı arılardan siz sarı renkli takımı yönlendirerek savaşı kazanmalısınız. Arıların yaptığı alan savaşına katılın ve savaşı kazanın. Arılarınızın üremesi için arının üzerine iki kere tıklayıp yumurta bırakmasını sağlayabilirsiniz.
 • Korku Mağarası Korku Mağarası Korku Mağarası oyununda korku dolu bir mağarada düşmanlarınızla savaşacaksınız. Bu oyunda çok dikkatli olmalısınız. Her yerden düşmanınız çıkabilir. Onları öldürmelisiniz. Hadi hemen başlayın. İyi eğlenceler...
 • Savaş Kulesi Savaş Kulesi Derebeylik ve satolar zamanindan güzel bir oyun, Savas kulenizin savunmasini yapiyor, düsman birliklere bayraginizi kaptirmadan karsi tarafin bayragini ele geçirmeye çalisiyorsunuz. Yükleme tamamlandiktan sonra PLAY GAME butonunu tiklayin, Gelen ekranda NEW PROFILE butonunu tiklayin, adinizi yzin, kendi bayraginizi olusturun, SHOOTING MODE seçenegini AOTU AIM e ayarayin, CRATE ve START GAME butonlarini tiklayip oyuna baslayin, karsi tarafin kulesini ok atislarinizla vurmaya baslayin, yaklasan düsman askerleri bayraginizi çalmaya ugrasiyorlar onlari attiginiz oklarla yok ederek kulenize yaklasmalarini önleyin, bölüm aralarinda kazandiginiz algtinlar ile yeni ve güçlü silahlar ve askerler satin alarak ordunuzu kurup karsi tarafin bayragini elegeçirmeye çalisin. iyi eglenceler..
 • Çağlar Boyu Savaş 3 Çağlar Boyu Savaş 3 Çağlar Boyu Savaş 3 Çağlar boyu savaş veya diğer adıyla asırlar boyu savaş oyununun üçüncü versiyonu yayınlandı.Oyunda diğer sürümlere göre daha gerçekci ve daha inandırıcı askerler ve ortam yer alıyor.Oyun yüklendikten sonra PLAY yazan yere tıklayın daha sonra karşınıza çıkan 2 seçenekten birisini seçerek zorluk seviyesini seçin ve işte çağlar boyu savaş 3 başladı.Şimdi aşağıdaki menüden asker göndereceksiniz ve diğer çağlara geçmeye çalışacaksınız.Eğer paranız biterde asker gönderemesseniz düşmanlar kulenizi yıkar ve sizin bölgenize girerek oyunu kazanırlar.Cerezoyun.com Çağlar Boyu Savaş 3 Asırlar Boyu Savaş 3 oyununda iyi eğlenceler diler...
 • Meyvelerin Savaşı Meyvelerin Savaşı Meyvelerin savaşı oyununda size verilen bölgedeki kabağı korumalısınız. Oyundaki çizilen yörüngeden sizi yok etmeye çalışan meyveler gelecek. Onlara engel olabilmek için mouseniz ile kabak ve nişancı domatesleri yollara dizmeli ve bölgenizdeki kabağı korumaya almalısınız. FARE ile oyun kontrolünü sağlayabilir ve başarılı olabilirisiniz.
 • motor savaşları motor savaşları motor savaşları
 • Savaş Stratejisi Savaş Stratejisi Güzel düşünülmüş savaş strateji oyunu. Binalarınızı kurun ve asker üretmeye başlayın izlediğiniz strateji size savaşı kazandırabilir veya tüm binalarınız yok olarak savaşı kaybedebilirsiniz..
 • Savaşçı Robot Savaşçı Robot Savaşçı Robot düşmanlarını öldürmek için geliyor! Ona yardım etmeye ne dersiniz? Robotu yön tuşlarıyla kontrol edebilir mouse ile ateş edebilirsiniz. Oyunklik iyi eğlenceler diler...
 • Korsanlar Ninjalara Karşı Korsanlar Ninjalara Karşı Savaş Oyunları kategorimizde yer alan Korsanlar Ninjalara Karşı adlı oyunumuzda görevimiz , korsan olarak ninjalara saldırmak olacak.Korsanlar genelde sivil gemilere saldırırlar ve soyarlar ancak bu kez öyle olmayacak.Yani saldırdığımız bir ninja gemisi olduğu için zorlanacağımızı önceden söyleyebiliriz.Oyunumuz yüklendikten sonra START seçeneği ile oyuna başlayabiliriz.Bölümleri atladıkça puanınız artacak ve diğer yandan işiniz daha da zorlaşacak.Oyunumuzu farenizi kullanarak oynayabilirsiniz. www.oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler !
 • Roket Uçur Roket Uçur Roket Uçur oyununda roketi en uzun mesafeye fırlatıp düşmanlarınızı yok etmeye çalışacaksınız. Hadi hemen başlayın. Düşmanlarınızı yok edin. İyi eğlenceler...
 • Gladyatör Kale Savaşları Gladyatör Kale Savaşları Prenses için savaşın. Bu oyunda yüzlerce düşman ve silah sizi bekliyor.
 • Reklam