Oyunklik

Spa merkezi oyununda bir Spa Merkezi yönetiyorsunuz. Sizi tercih eden müşterilerinizi mutlu etmelisiniz. Hadi hemen başlayın. Oyunklik iyi eğlenceler diler...
Oyunu Oyna
 • Deniz Lokantası Deniz Lokantası Deniz Lokantası oyunumuzda lokantamıza gelen müşterilerimiz deniz ürünlerimizden sipariş vericekler. Bizlerde bu siparişleri en kısa sürede yerine getirmeye çalışacağız.
 • Dedikoducu Nerg Dedikoducu Nerg Dedikoducu Nergis oyunumuzda dedikodu dergisinin sahibi olarak bizlere bir iş vericek ve işimizi en güzel şekilde yapmaya çalışacağız.
 • Otel Elemanı 2 Otel Elemanı 2 Otel elemanı oyunumuzun 2. versiyonu sizlerle. Yapmanız gereken mouse'unuzla gelen müşterilere oda vererek istedikleri hizmeti vermek. Bunu hızlı bir şekilde yaparsanız işletmenizin ismi meşhur olur ve çok para kazanabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
 • Otopark Görevlisi Otopark Görevlisi Park görevlisinin gelen araçları müşterilerin istedikleri sayılı bölgelere götürmesi gerekmektedir. Yön tuşları ile gelen arabalara doğru gidebilir, boşluk tuşu ile arabaya binip kullanabilirsiniz. İstenilen rakamlı park yerlerine araçları kaza yaptırmadan park etmelisiniz. Başarılar dileriz..
 • Japon Berber Japon Berber Oyun yüklendikten sonra Start tuşu ile oyuna başlıyorsunuz daha sonra oyunda gelen müşterilere göre aşağıda gösterilen işlemleri Mouse tıklayarak gerçekleştiriyorsunuz.Daha sonra yeni müşteriler gelerek bölümleri tamamlıyorsunuz.
 • Şirin Tavşan Bakıcısı Şirin Tavşan Bakıcısı Oyunumuzda şirin ve sevimli tavşanlarımızı besleyerek onları mutlu etmek içinde eğlendireceğiz. Tavşanlarımızın ihtiyaçlarını gidererek onlar mutlu etmeye çalışacağız.
 • Düğün Dansı Düğün Dansı Güzel kız bugün evleniyor ve çok güzel olmak istiyor. Onu istediği kadar güzel yapmaya ne dersin? Hadi hemen başla. Oyunklik iyi eğlenceler diler...
 • Gemi Lokantası Gemi Lokantası Gemi lokantası oyununa başladıktan sonra yapmanız gereken sağ üst köşede sizden istenen siparişleri mouseniz yardımı ile hazırlamaktır. Oyunda sırası ile izlemeniz gereken yönergeler bulunmaktadır. Servis tabağını koyduktan sonra istenen balık çeşidi dilimlenmiş ise tezgahtaki bıçak ile balıkları dilimleyin. Kestiğiniz balığı tuzlayarak ateşe verin. Balıklar piştikten sonra servis tabağına yerleştirin ve siparişi gönderin. İyi eğlenceler dileriz..
 • Spa Merkezi Spa Merkezi Spa merkezi oyununda bir Spa Merkezi yönetiyorsunuz. Sizi tercih eden müşterilerinizi mutlu etmelisiniz. Hadi hemen başlayın. Oyunklik iyi eğlenceler diler...
 • Kahve Dükkanı İşletmesi Kahve Dükkanı İşletmesi Play Game basarak oyuna giriş yapabilirsiniz.Daha sonra kahve için gerekli malzemeleri almalıyız ve kahve oranını ile satış fiyatını belirlemeliyiz.İyi Eğlenceler..
 • Yeni Çiftliğim Yeni Çiftliğim Yeni Çiftliğim oyununda çiftliğinizde meyve ve sebze yetiştireceksiniz.Hadi hemen başlayın. İyi eğlenceler...
 • Burger Kafe Burger Kafe Burger Kafe oyunumuzda kafemize gelen müşterilerimizin isteklerini en kısa sürede tamamlamaya çalışacağız.
 • Tamirhane İşlet Tamirhane İşlet Tamirci kızın gelen araçları bakıma alarak kontrollerini yapması ve işletmeye bol kazanç sağlaması gerekiyor. Oyunu başlattıktan sonra yapmanız gereken mouseyi kullanarak araçları istedikleri bakım alanlarına sürüklemek olacaktır. Daha sonra alt kısımda aracın istediği bakımı uygulayarak verilen görevi başarılı bir şekilde yapmış olacaksınız. Para kazandıkça kendinize yeni servisler ve bakım makineleri satın alabileceksiniz. İyi eğlenceler..
 • Kuaför Selin Kuaför Selin Kuaför Selin oyunumuzda dükkana gelen müşterilerin saçlarını yapacağız.
 • Garson Şirinler Garson Şirinler Garson Şirinler oyununda sevimli şirinler bir kafede garsonluk yapıyorlar ama bu işi yalnız yapamayacakları için senden yardım istiyorlar. Oyunu mouse ve klavyenin yön tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Oyunklik iyi eğlenceler diler...
 • Pizzacı İşletme Pizzacı İşletme Pizza servisi yapan çalışkan işçi dönüşte restauranta giderek pizza ustasını görmek ister. Fakat papa louie yerinde yoktur ve bırakmış olduğu notta geleceğini söylemiştir. Kapıda pizza yiyebilmek için bekleyen müşterileri mağdur etmemek için bu işi sizin üstlenmeniz gerekiyor. Oyunu başlattıktan sonra restauranta gelen müşterilerin siparişlerini alın ve hazırlamak için mutfağa gidin. Mouse ile istenilen pizzaları yapmalısınız. fare
 • Reklam