Oyunklik

Yapışkan balonların ikinci versiyonu olan bu oyunda da yapmanız gerekenler kısmen aynıdır. Aynı renkte olan balonları bir arada olmasını sağlayarak ve büyüterek patlatmak için mouseyi kullanacaksınız. Tüm etapları geçerek oyunda başarılı olmaya çalışın. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
Oyunu Oyna
 • Balon bombala Balon bombala Balon bombalama oyununda kırmızı balonları hedef alarak onları patlatmalısınız dikkat edin balonları kaçmadan vurmalısınız. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Balon Defans Balon Defans Balon Defans oyunumuzu SKİP yazısına tıklayarak ilerletiyoruz. Ardından NEW GAME yazısına tıklıyoruz. Oyunumuz biraz sizi zorlayabilir. Amacımız etrafta gezinen balonları toplayıp yerleştirdiğiniz alanda maymunlar ile patlatmaya çalışacaksınız. Oyunda 3 farklı seviye var. İyi Eğlenceler.
 • Yılbaşı Balonları Yılbaşı Balonları Yılbaşı Balonları oyununda yapmanız gereken size verilecek olan balonlaro patlayamaya çalışmaktır. Balonları patlatırken aynı renkte olmasına dikkat edin. Oyunumuzu oynarkende sadece mouse yardımı almanız yeterlidir. Start butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..
 • Kristal balon patlat Kristal balon patlat Kristal balon patlat oyunu ile eğlencenin doruklarına çıkmaya hazır olun. Bildiğiniz sıradan balon patlatma oyunlarından çok farklı bir oyun. Oyunda mouse ile tüplerin yada özel bölmelerin arasında ilerleyip kristal balonları patlatıyorsunuz. Önünüze çıkan engelleri zarif bir biçimde geçip sona ulaşmak için biraz sabretmeniz gerekiyor. Oyunun ana kuralı acele etmeyeceksiniz. Acele ederseniz kaybedersiniz. O yüzden önce nerede hangi engelin olduğuna iyi bakın. Ondan sonra hareke edin. Oyun yüklendikten sonra 'play' butonuna ardından 'start' butonlarına basın. İyi eğlenceler dileriz.
 • Balon patlatan çocuk Balon patlatan çocuk Balon patlatan çocuk ile topun hızını ve yönünü ayarlayın sonra balonlara doğru atın balonların hepsini patlatın ve bölümleri geçin. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Dönen Balon Dönen Balon Dönen Balon oyununda klasik bir balon patlatma oyunu oynayacaksınız. Sizlere verilecek ok işareti ile aynı renkteki balonları yok etmeye çalışıyorsunuz. Mouse yardımı ile oynanan oyunumuza başlamak için start game butonuna basmalısınız. Hepinize iyi eğlenceler dileriz..
 • Yaratıkları Patlat Yaratıkları Patlat Yaratıkları patlat oyununda yapmanız gereken mouse ile bombaları minik yaratıkların bulunduğu alanlara yerleştirmek ve patlamalarını sağlamaktır. İlerleyen etaplarda sarı yaratıklarda çıkacaktır. Sarı olanlara dokunmadan diğerlerini yok etmeniz gerekecek. Uygun yerlere bombaları yerleştirerek boşluk tuşu ile patlatın. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Sevimli Toplar Sevimli Toplar Sevimli Toplar Sevimli Toplar oyunu oynayabilirsiniz.Yine eğlenceli bir top oyunu.İngilizce adı ballies..
 • Rengarenk Rengarenk Rengarenk oyunu eğlence dolu oyunlardan biridir. Sizlere her renkten kutular sunuyoruz. Bu kutuları aynı renk ve den fazla sayıda birleştirip yok etmekle görevlisiniz. Sadece mouse yardımı ile oynayabileceğiniz oyunumuza başlamak için play butonunu kullanmanız gerekir. İyi eğlenceler dileriz..
 • Balon Patlatmaca Balon Patlatmaca Balon Patlatmaca oyunumuza giriş yapmak için PLAY yazısına tıklıyoruz. START HERE yazısına tıklayarak 1. bölümden oyunumuza başlıyoruz. Balon patlatıcısı ile bölüm içerisinde balonları yok etmeye çalışacaksınız. İlerleyen bölümlerde balonları patlatmak kolay olmayacak. O yüzden dikkatli olmalısınız. Kolay Gelsin.
 • Renk Topları Birleştirme Renk Topları Birleştirme Onlarca renk karesi, sizlerin zekanızı ölçmek için bekliyor. Oyunumuzda amacımız, aynı şekilde olan 3 rengi yanyana getirmek. Bu taktirde puanlar kazanabilir ve kazanacağınız bonuslarla çeşitli patlatıcı hediyeler kazanabilirsiniz. Zeka geliştirmesi ve hızlı düşünebilme yeteneğine katkıda bulunması bakımından, tüm kitlelerce severek oynanan bu oyunumuz "MOUSE" ile oynanıyor. Oyuna "Play Game" ve "Play" butonlarıyla giriş yapıyorsunuz. Daha sonra seviyenizi seçin ve renk kitlesinin üzerine tıklayarak oyuna başlayın. KizOyunlari.Biz iyi eğlenceler ve başarılar diler.
 • Hava balonları Hava balonları Çok güzel bir balon patlatma oyunu hava balonlarını aynı renkte olanları yan yana getirin ve 3 atane olunca balonlar patlasın. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Kalp Okçusu Kalp Okçusu 30 farklı değişik bölümden oluşan balon patlatma oyunumuza giriş yapabilmek için sağ alt köşedeki PLAY butonuna tıklayarak başlıyoruz. Oyunumuzdaki göreviniz aşk meleğini kalpli zepline bindirip , kalbi uçurmak olacak. Oyunu mause ile oynayacaksınız. Aşk meleğini istenilen zeplinin içerisine koyarsan diğer bölümlerde ilerleme hakkına sahip olursun.
 • Kesme Şeker Balon Patlatma Kesme Şeker Balon Patlatma Kesme şeker balon patlatma oyununa başlamak için yüklendikten sonra play butonuna basmalısınız. Ardından "Ok" butonuna basarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Oyunda kesme şeker yanınızdaki çocuğu havaya atıp yukarıdaki balonları patlatmaya çalışıyorsunuz. Klasik balon patlatma oyunlarından biraz farklı olan bu oyunda çocuğu yatağa bıraktığınızda hakkınız yanmamaktadır. Çocuk yatak haricinde bir yere düştüğü zaman bir canınız gitmektedir. Oyunu "mouse" kontolü ile oynuyorsunuz. Yukarıdaki tüm balonları patlatıp bir üst seviyeye geçmeye çalışıyorsunuz İyi eğlenceler dileriz.
 • Köpük Balon Patlat Köpük Balon Patlat Köpük Balon Patlat oyununda köpük balonları yok etmeye çalışacaksınız. İlk zamanlar biraz kolay gelebilen oyunda bölümler ilerledikçe zorlanacaksınız. Amacınız balonların hepsini yok etmeye çalışırken 5 hakkıda kaybetmemek. Mouse yardımı ile oynanan oyunda play butonuna basmanız oyunun açılmasını sağlar. İyi eğlenceler dileriz..
 • Balonlar2 Balonlar2 Balonlar2 Okçu maymunun yine bir balon vurma oyunu.Balonlar2 sizlerle..
 • Reklam