Oyunklik

Yapışkan balonların ikinci versiyonu olan bu oyunda da yapmanız gerekenler kısmen aynıdır. Aynı renkte olan balonları bir arada olmasını sağlayarak ve büyüterek patlatmak için mouseyi kullanacaksınız. Tüm etapları geçerek oyunda başarılı olmaya çalışın. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
Oyunu Oyna
 • Yılbaşı Balonları Yılbaşı Balonları Yılbaşı Balonları oyununda yapmanız gereken size verilecek olan balonlaro patlayamaya çalışmaktır. Balonları patlatırken aynı renkte olmasına dikkat edin. Oyunumuzu oynarkende sadece mouse yardımı almanız yeterlidir. Start butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..
 • Sevimli Toplar Sevimli Toplar Sevimli Toplar Sevimli Toplar oyunu oynayabilirsiniz.Yine eğlenceli bir top oyunu.İngilizce adı ballies..
 • Tombul Balon Avcısı Tombul Balon Avcısı Balon Avıcımız tüm balonları toplamak için zorlu bir maceraya atılıyor. Yol üzerindeki balonları "Yön Tuşları" ardımıyla topluyorsunuz. Her bir bölüme ait kısımları bitirdikten sonra, büyük haritayı tamamlamak üzere sizlere bir yapboz parçası veriliyor ve bu aşamada bölüm seçmek için "Fare" nizi kullanıyorsunuz. Yoldaki düşmanlara ve engellere dikkat edin. "Üst Yön Tuşu" na arka arkaya bastığınız taktirde daha yükseklere zıplayabilirsiniz. Oyuna "Play" ve "New Game" butonlarına tıklayarak başlayabilirsiniz. KizOyunlari.Biz bu zorlu maverada herkese başarılar diler.
 • Yaratıkları Patlat Yaratıkları Patlat Yaratıkları patlat oyununda yapmanız gereken mouse ile bombaları minik yaratıkların bulunduğu alanlara yerleştirmek ve patlamalarını sağlamaktır. İlerleyen etaplarda sarı yaratıklarda çıkacaktır. Sarı olanlara dokunmadan diğerlerini yok etmeniz gerekecek. Uygun yerlere bombaları yerleştirerek boşluk tuşu ile patlatın. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Rengarenk Rengarenk Rengarenk oyunu eğlence dolu oyunlardan biridir. Sizlere her renkten kutular sunuyoruz. Bu kutuları aynı renk ve den fazla sayıda birleştirip yok etmekle görevlisiniz. Sadece mouse yardımı ile oynayabileceğiniz oyunumuza başlamak için play butonunu kullanmanız gerekir. İyi eğlenceler dileriz..
 • Kalp Okçusu Kalp Okçusu 30 farklı değişik bölümden oluşan balon patlatma oyunumuza giriş yapabilmek için sağ alt köşedeki PLAY butonuna tıklayarak başlıyoruz. Oyunumuzdaki göreviniz aşk meleğini kalpli zepline bindirip , kalbi uçurmak olacak. Oyunu mause ile oynayacaksınız. Aşk meleğini istenilen zeplinin içerisine koyarsan diğer bölümlerde ilerleme hakkına sahip olursun.
 • Elmas Balon Patlatma Elmas Balon Patlatma PLAY GAME yazısına tıklayarak oyunumuza başlıyoruz. Sonra oyunun zorluk derecesini belirledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. 30 saniye içerisinde renkli balonları yok etmeye çalışacaksınız. Yok ettiğiniz her kristal baloncuklar için puan kazanacaksınız. Oyunu mause ile oynayacak ve elmasların yerlerini değiştirebileceksiniz. İyi Eğlenceler.
 • Eğlenceli Renkli Toplar Eğlenceli Renkli Toplar Harika bir balon patlatma oyunu dha sizlerle. Aynı renk balonları patlatacağınız bu oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Oyunklik iyi eğlenceler diler...
 • Eğlenceli Nişan Eğlenceli Nişan NEW GAME yazısına tıklayarak oyun alanına gidin. Bu oyunumuzdaki amacınız kedi ve köpeği istenilen kutuların içine düşürmek olacak. Bölüm atlamalı bir oyun. Mause ile hedef alarak kedi ve köpeği uygun kutulara düşürmeye çalışın.
 • Köpük Balon Patlat Köpük Balon Patlat Köpük Balon Patlat oyununda köpük balonları yok etmeye çalışacaksınız. İlk zamanlar biraz kolay gelebilen oyunda bölümler ilerledikçe zorlanacaksınız. Amacınız balonların hepsini yok etmeye çalışırken 5 hakkıda kaybetmemek. Mouse yardımı ile oynanan oyunda play butonuna basmanız oyunun açılmasını sağlar. İyi eğlenceler dileriz..
 • Balon Patlatmaca Balon Patlatmaca Balon Patlatmaca oyunumuza giriş yapmak için PLAY yazısına tıklıyoruz. START HERE yazısına tıklayarak 1. bölümden oyunumuza başlıyoruz. Balon patlatıcısı ile bölüm içerisinde balonları yok etmeye çalışacaksınız. İlerleyen bölümlerde balonları patlatmak kolay olmayacak. O yüzden dikkatli olmalısınız. Kolay Gelsin.
 • Balon Savaşları Balon Savaşları Balon savaşları oyununda ikili mücadeleler vererek rakibinizin balonlarını patlatmalı ve oyunda onu yenmek için çabalamanız gerekidir. Mouse yardımı ile rakibinizin balonlarına nişan alıp doğru atışlar yapmak için gayret gösterin W,s tuşları ile yukarı ve aşağıya doğru ilerleyip onu yenin. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Balon Vur Balon Vur Balon Vur oyunundaki göreviniz çok basittir. Sizlerin karşısına çıkacak olan bütün balonları patlatmak zorundasınız. Bunun içinde sadece mouse yardımı almanız yeterli olacak. Gerektiği zaman mermilerinizi yenilemelisiniz. Oyunu oyna butonuna basarak açılan oyunda hepinize iyi eğlenceler dileriz..
 • Top Patlatma Top Patlatma Start game butonuna tıklayarak takımınızı seçin ve oyunu başlatın. Daha sonra mouseı kontrol ederek aynı renkte olan topları bir arada toplamaya çalışacaksınız. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Kuş Şehri Kuş Şehri Kuş şehri oyunu, tıpkı bir balon patlatma oyununda olduğu gibi aynı renkte ve yanyana gelen 3 balonun patlaması ve sonuca ulaşmaması şeklinde oynanıyor. Oyunun kontolü mouse iledir. Boşluk tuşunu kullanarak kuşun rengini değiştirmeniz mümkündür. Fırlatma yerinden kuşun rengini seçerek aynı renkteki kuşların yanına göndermelisiniz. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Cinderella Balon Patlatma Cinderella Balon Patlatma Cinderella Balon patlatma oyununda güzel çizgi film kahramanı Cindrella ile birlikte balon patlatacaksınız. Hadi hemen başlayın. Üç tane aynı renkli balonu yan yana getirin ve patlatın. İyi eğlenceler...
 • Reklam