Oyunklik

Yapışkan balonlar oyununu play seçeneğine tıklayarak başlatabilirsiniz. Daha sonra ilk etaptan başlayarak büyük ve aynı renkte olan balonları patlatmaya çalışacaksınız. Mouse kontrolü sayesinde balonları patlatmanız mümkün. Balonlar ne kadar büyük olursa puanınızda o kadar yüksek olacaktır. Bunu dikkate alarak aynı renkte bulunan yapışkan balonları bir araya toplamaya çalışmalısınız. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
Oyunu Oyna
 • Balonlar2 Balonlar2 Balonlar2 Okçu maymunun yine bir balon vurma oyunu.Balonlar2 sizlerle..
 • Dönen Balon Dönen Balon Dönen Balon oyununda klasik bir balon patlatma oyunu oynayacaksınız. Sizlere verilecek ok işareti ile aynı renkteki balonları yok etmeye çalışıyorsunuz. Mouse yardımı ile oynanan oyunumuza başlamak için start game butonuna basmalısınız. Hepinize iyi eğlenceler dileriz..
 • Gülen Balonlar Gülen Balonlar Gülen Balonlar oyununda gülen balonlardan aynı renkte olan 3 tanesini yan yana getireceksiniz ve patlatıp yüksek puanlar alarak oyunu bitirmeye çalışacaksınız. Hadi hemen başlayın. İyi eğlenceler...
 • Kovboy Zuma Kovboy Zuma Zumu oyunundaki amaç hepimizin bildiği üzere aynı renkte olan üç zuma topunu bir araya getirerek patlatmaktır. Bunun için yapmanız gereken mouse ile doğru topa nişan alarak atışınızı yapmak. Zuma topları bitiş deliğine girmeden oyunu tamamlamalısınız. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Ramazan İftar Topu Ramazan İftar Topu Ramazan İftar Topu Bildiğiniz gibi ramazanda iftar topu atılıyor iftar vakti geldiğini haber vermek için. Bu oyunda da işte bu iftar topuyla balon top patlatmaya çalışacaksınız.. Öncelikle oyun yüklenince sağ altta çıkan play yazısına tıklayın, ardından da NEW GAME diyerek karşınıza çıkan bayraklı bölgeden kırmızılı bayrağı seçin ve oyun hemen başlasın. Oyunu farenizin sol tuşunu kullanarak oynayacaksınız. Amacınız iftar topunu renkli balonlardan aynı renkteki yerlere fırlatmak ve kazanmak. Yukardan gelen altınları toplamayıda sakın ama sakın unutmayın. İlerledikçe yeni bölümler açılacak bu güzel oyunda.
 • Deniz Balonları Deniz Balonları Deniz balonları oyunu, denizin derinliklerindeki bir top düzeneği ve o topları yok etmek için olan top fırlatıcıdan oluşuyor. Oyunu play seçeneğini kullanarak başlıyorsunuz.  Yukarıdan gelen su balonlarının sizi ezmemesi için yapmanız gereken, biribiriyle aynı üç topu bir araya getirerek patlamasını ve yok olmasını sağlamaktır. Hızlı ve düzgün atışlar yapmalısınız. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Tombul Balon Avcısı Tombul Balon Avcısı Balon Avıcımız tüm balonları toplamak için zorlu bir maceraya atılıyor. Yol üzerindeki balonları "Yön Tuşları" ardımıyla topluyorsunuz. Her bir bölüme ait kısımları bitirdikten sonra, büyük haritayı tamamlamak üzere sizlere bir yapboz parçası veriliyor ve bu aşamada bölüm seçmek için "Fare" nizi kullanıyorsunuz. Yoldaki düşmanlara ve engellere dikkat edin. "Üst Yön Tuşu" na arka arkaya bastığınız taktirde daha yükseklere zıplayabilirsiniz. Oyuna "Play" ve "New Game" butonlarına tıklayarak başlayabilirsiniz. KizOyunlari.Biz bu zorlu maverada herkese başarılar diler.
 • Renkli balon patlat Renkli balon patlat Renkli balonlardan oluşan ekranı bitirmeye çalışın ve hepsini yok edin ilk başta iki renkle başlıyor ve giderek çoğalıyor. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Yıldız toplar Yıldız toplar Yıldız toplar oyununda yapmanız gereken topu atın ve bütün yıldızlı topları patlatın sarı yıldızlılar bitince bölümleri atlıyorsunuz. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Üç Balon Üç Balon START GAME butonuna tıklayarak bir adım ilerliyoruz. Balon patlatma oyunumuz 45 bölümden oluşuyor. 1. kutucuğa tıklayarak oyunun yüklenmesini sağlayın. Bu oyunumuzdaki amacınız balonlar ile uçan adama verilen görevleri yerine getirmesine yardımcı olacaksınız. Yön tuşları ile ilerletecek. MAUSE kullanarak ok fırlatacaksınız. Kolay Gelsin.
 • Şirinler Balon Patlat Şirinler Balon Patlat şirinler çok sevimli. Şirinler gargamelin yolladığı toplara karşı savaşıyor. şirinler balonları patlatmalı. Şirin topçu balonlara hedef alıyor. Şirinlere yardım edelim
 • Yeti Balon Patlatma Yeti Balon Patlatma NEW GAME yazısına tıklayarak oyunumuza başlıyorsunuz. Bu oyunumuzdaki amacınız belli, aynı renkteki topları yok etmek olacak. Mause ile yönlendireceğiniz oyunumuzda aynı topları bir araya getirmeye çalışacaksınız. Topların en az 3 tane olması gerekiyor. Topların hepsini bitirdiğiniz zaman diğer bölüme rahatça geçebilirsiniz. Kolay Gelsin.
 • Balon Patlatmaca Balon Patlatmaca Balon Patlatmaca oyunumuza giriş yapmak için PLAY yazısına tıklıyoruz. START HERE yazısına tıklayarak 1. bölümden oyunumuza başlıyoruz. Balon patlatıcısı ile bölüm içerisinde balonları yok etmeye çalışacaksınız. İlerleyen bölümlerde balonları patlatmak kolay olmayacak. O yüzden dikkatli olmalısınız. Kolay Gelsin.
 • Balon Vur Balon Vur Balon Vur oyunundaki göreviniz çok basittir. Sizlerin karşısına çıkacak olan bütün balonları patlatmak zorundasınız. Bunun içinde sadece mouse yardımı almanız yeterli olacak. Gerektiği zaman mermilerinizi yenilemelisiniz. Oyunu oyna butonuna basarak açılan oyunda hepinize iyi eğlenceler dileriz..
 • Balon patlatan maymun Balon patlatan maymun Balon patlatan maymun oyunu oldukça gelişmiş ve kalitesi yüksek balon patlatma oyunlarından biri. Oyunda atış gücünüzü update edip daha güçlü vuruşlar yapabiliyorsunuz. Atışlarınızı güçlendirebilmek için gerekli menüye ESC tuşuna basarak ulaşın. Maymunu da mouse ile kontrol edin. İyi eğlenceler.
 • Top Makinesi Top Makinesi Start game butonuna tıklayarak top makinesi oyununa başlayabilirsiniz. Oyunda yapmanız gereken aynı olan renkteki topları bir arada toplamaya çalışarak azalmalarını sağlamaktır. Böylece toplar gittikçe azalacak ve oyunda başarılı olacaksınız. Renklerin bir arada olması için çabalayın ve oyunu tamamlayın. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Reklam