Oyunklik

Yapışkan balonlar oyununu play seçeneğine tıklayarak başlatabilirsiniz. Daha sonra ilk etaptan başlayarak büyük ve aynı renkte olan balonları patlatmaya çalışacaksınız. Mouse kontrolü sayesinde balonları patlatmanız mümkün. Balonlar ne kadar büyük olursa puanınızda o kadar yüksek olacaktır. Bunu dikkate alarak aynı renkte bulunan yapışkan balonları bir araya toplamaya çalışmalısınız. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
Oyunu Oyna
 • Balonları Patlat Balonları Patlat Oyundaki balonlardan aynı olanlarını tespit edip mouse ile patlatmanız isteniyor. Uygun tüm balonları bir araya getirerek patlatmalısınız. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Renkli Balonlar Renkli Balonlar Yukarıda dizilmiş rengarenk balonlardan aynı renk olanlardan en az 3 tanesi bir araya gelecek şekilde eşleştirmeye çalışacaksınız. Mouse ile yön verip sonrada tıklayarak balonun yukarıya atılmasını sağlayarak eşleştirmeleri yapacaksınız. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Balon patlatan maymun Balon patlatan maymun Balon patlatan maymun oyunu oldukça gelişmiş ve kalitesi yüksek balon patlatma oyunlarından biri. Oyunda atış gücünüzü update edip daha güçlü vuruşlar yapabiliyorsunuz. Atışlarınızı güçlendirebilmek için gerekli menüye ESC tuşuna basarak ulaşın. Maymunu da mouse ile kontrol edin. İyi eğlenceler.
 • Yaratıkları Patlat Yaratıkları Patlat Yaratıkları patlat oyununda yapmanız gereken mouse ile bombaları minik yaratıkların bulunduğu alanlara yerleştirmek ve patlamalarını sağlamaktır. İlerleyen etaplarda sarı yaratıklarda çıkacaktır. Sarı olanlara dokunmadan diğerlerini yok etmeniz gerekecek. Uygun yerlere bombaları yerleştirerek boşluk tuşu ile patlatın. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Yeti Balon Patlatma Yeti Balon Patlatma NEW GAME yazısına tıklayarak oyunumuza başlıyorsunuz. Bu oyunumuzdaki amacınız belli, aynı renkteki topları yok etmek olacak. Mause ile yönlendireceğiniz oyunumuzda aynı topları bir araya getirmeye çalışacaksınız. Topların en az 3 tane olması gerekiyor. Topların hepsini bitirdiğiniz zaman diğer bölüme rahatça geçebilirsiniz. Kolay Gelsin.
 • Fil Zuma Fil Zuma Farklı renkte toplar fırlatan filin mouse ile kontrolünü sağlayarak zuma zincirindeki topları bitirmeye çalışacaksınız. Başarılı olmanız için aynı türden topları bir araya getirmeniz isteniyor. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Rengarenk Rengarenk Rengarenk oyunu eğlence dolu oyunlardan biridir. Sizlere her renkten kutular sunuyoruz. Bu kutuları aynı renk ve den fazla sayıda birleştirip yok etmekle görevlisiniz. Sadece mouse yardımı ile oynayabileceğiniz oyunumuza başlamak için play butonunu kullanmanız gerekir. İyi eğlenceler dileriz..
 • Yeni Balon Patlatma Yeni Balon Patlatma Yeni Balon Patlatma En yeni yepyeni oyunların adresi cerezoyun.com yep yeni bir balon patlatma oyunuyla yine karşınızda. Bu oyunda bir ormanda balon patlatmaya çalışacaksınız. Öncelikle oyun yüklenince çıkan ekrandan PLAY yazan yere basın daha sonrasında da karşınıza bir iki tanıtım çıkacak bunları dilerseniz sol alttan Skip diyerek geçebilirsiniz bu tanıtımlarda size oyun hakkında bilgi veriyor. Sol altta çıkan herşeye tıkladıktan sonra daha sonra bölüm seçme ekranı gelecek oradanda 1-1 olanı seçin diğer balon patlatma oyunları bölümleri siz ilerledikçe açılacaklar.Oyundaki kontroller şu şekilde balonu fırlatacağınız yönü seçmek için yön tuşlarını kullanın balonu fırlatmak ve yukardakileri patlatmak için boşluk tuşunu kullanınız.
 • Üç Balon Üç Balon START GAME butonuna tıklayarak bir adım ilerliyoruz. Balon patlatma oyunumuz 45 bölümden oluşuyor. 1. kutucuğa tıklayarak oyunun yüklenmesini sağlayın. Bu oyunumuzdaki amacınız balonlar ile uçan adama verilen görevleri yerine getirmesine yardımcı olacaksınız. Yön tuşları ile ilerletecek. MAUSE kullanarak ok fırlatacaksınız. Kolay Gelsin.
 • Balon Patlatma Makinası Balon Patlatma Makinası Balon Patlatmaca oyunu hem bir balon patlatma hemde beceri oyunudur. Oyunda becerilerinizi konuşturarak okları en iyi biçimde balonlara yollamanız gerekli. Mouse yardımı ile okların hızını ve yönünü ayarlayabileceğiniz bu zevkli oyunda hızlı olmanız gerekli. Play butonuna basmanız durumunda ise oyun açılmış olacaktır. İyi eğlenceler dileriz..
 • Renkli Balonları Patlat Renkli Balonları Patlat Oyundaki rengarenk balonlardan aynı olanlarına mouseniz ile nişan alarak fırlatmalısınız. Böylece aynı renkteki balonlar eksilecek ve baloncukların hepsini bu şekilde bitireceksiniz. Daha sonra oyunun diğer bölümlerine geçiyorsunuz ve aynı şekilde devam ediyorsunuz. Başarılı olmak için doğru nişan almalısınız. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Komik Surat Avcısı Komik Surat Avcısı Oyundaki yuvarlak komik suratlı canavarlardan aynı olanları bir araya getirip patlatmanız isteniyor. Mouse ile fırlatıcı ucundaki komik suratı aynı olan eşinin yanına göndermelisiniz. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Kuş Şehri Kuş Şehri Kuş şehri oyunu, tıpkı bir balon patlatma oyununda olduğu gibi aynı renkte ve yanyana gelen 3 balonun patlaması ve sonuca ulaşmaması şeklinde oynanıyor. Oyunun kontolü mouse iledir. Boşluk tuşunu kullanarak kuşun rengini değiştirmeniz mümkündür. Fırlatma yerinden kuşun rengini seçerek aynı renkteki kuşların yanına göndermelisiniz. Oyunklik.com İyi Eğlenceler Diler.
 • Balonlar Süper Maymun Balonlar Süper Maymun Balonlar Süper Maymun Bu yeni Balonlar Süper Maymun oyununda maymun uçuyor ve karşısına çıkan balonlara ateş ederek onları patlatıyor.Oyunun yüklenmesi biraz uzun zaman alabilir.Oldukça eğlenceli bir balon oyunu
 • Eğlenceli Nişan Eğlenceli Nişan NEW GAME yazısına tıklayarak oyun alanına gidin. Bu oyunumuzdaki amacınız kedi ve köpeği istenilen kutuların içine düşürmek olacak. Bölüm atlamalı bir oyun. Mause ile hedef alarak kedi ve köpeği uygun kutulara düşürmeye çalışın.
 • Ramazan İftar Topu Ramazan İftar Topu Ramazan İftar Topu Bildiğiniz gibi ramazanda iftar topu atılıyor iftar vakti geldiğini haber vermek için. Bu oyunda da işte bu iftar topuyla balon top patlatmaya çalışacaksınız.. Öncelikle oyun yüklenince sağ altta çıkan play yazısına tıklayın, ardından da NEW GAME diyerek karşınıza çıkan bayraklı bölgeden kırmızılı bayrağı seçin ve oyun hemen başlasın. Oyunu farenizin sol tuşunu kullanarak oynayacaksınız. Amacınız iftar topunu renkli balonlardan aynı renkteki yerlere fırlatmak ve kazanmak. Yukardan gelen altınları toplamayıda sakın ama sakın unutmayın. İlerledikçe yeni bölümler açılacak bu güzel oyunda.
 • Reklam